ФАСК і футбольна громадскість столиці вшанували пам'ять загиблих футболістів під час Другої світової війни

У День пам'яті та примирення футбольна громадськість Києва поклала квіти до пам'ятної стели на київському стадіоні «Старт» та вшанувала пам'ять загиблих під час Другої світової війни футболістів.

За ініціативою Федерації футболу міста Києва на стадіоні «Старт» біля пам'ятника футболістам, які у воєнні роки брали участь у матчах в окупованому Києві, зібралися ветерани столичного футболу, керівники міської федерації, шанувальники футболу та юні представники столичних клубів. На зустрічі були присутні Виконавчий директор ФАСК - Олександр Кревський та прес-секретар Владислав Третяк, які взяли участь у покладанні квітів та вшануванні тієї великої історії, що дісталась нам у спадщину від славетних нащадків.

Стадіон «Старт» є одним із найзнаковіших футбольних місць нашого міста. Це невід’ємна частина культурної спадщини столиці, тут проходили матчі, які назавжди увійшли не лише до історії Києва, а й усієї нашої країни.

На початку зустрічі президент Федерації футболу міста Києва Ігор Кочетов звернувся до присутніх, привітавши всіх із річницею закінчення війни та побажавши миру нашій країні.

Славетний клуб «Динамо» представляли знамениті ветерани - Володимир Мунтян та Андрій Біба, які на собі відчули наслідки тієї страшної війни. Обидва теж виступили зі словами подяки за пам’ять тих, кого вже з нами нема.

Присутні поклали квіти до стели та хвилиною мовчання вшанували пам'ять ветеранів футболу, що пішли з життя.

Як і попередні, ця зустріч минула в неформальній атмосфері. Найбільше присутні бажали якнайшвидшого закінчення неоголошеної війни на сході України та повернення до рідних домівок наших героїв.

Пам’ять про загиблих житиме вічно. За рік на стадіоні «Старт» люди знову обов'язково зберуться біля пам'ятника футболістам, які заради нас та нашого майбутнього віддали життя в найбільш жахливій війні минулого століття.

 
9 травня 2018

 150 переглядів

 
 
123123