Всесвітня літня Універсіада: Українські студенти дізналися про суперників з ігрових видів спорту

У Тайбеї (провінція Тайвань, КНР), де з 19 по 30 серпня відбудеться 29-а Всесвітня літня Універсіади-2017, члени 50 делегацій взяли участь у жеребкуванні групових змагань з ігрових видів спорту.  Наша делегація на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральним секретарем Спортивної студентської спілки Вадимом Стеценком уважно відслідковували перебіг подій під час жеребкування.

Українські студенти змагатимуться з волейболу (чоловіки і жінки) баскетболу (чоловіки) і футболу (чоловіки). До речі, наші обидві волейбольні дружини на Універсіаді-2015 в корейському місті Кванджу стали срібними призерами.

Футбол.  Група «Д».  Корея, Південно-Африканська Республіка, Україна, Аргентина. Усього чотири групи по чотири команди в кожній. Змагання триватимуть з 18 по 29 серпня.

Баскетбол. Група «Д». Росія, Литва, Австрія, Україна, Ізраїль, Мозабік. У сього буде чотири групи по шість команд в кожній. Змагання триватимуть з 20 по 29 серпня.

Волейбол (чоловіки). Група «В». Україна, Латвія, Корея, Мексика, Португалія. Усього чотири групи. У групі «А» і «В» - по 5 команд. У групі «С» і «Д» - по 6 команд. Змагання триватимуть з 19 по 29 серпня.

Волейбол (жінки).  Група «В». Україна Канада, Швейцарія, Аргентина. Усього чотири групи по 4 команди в кожній. Змагання триватимуть з 19 по 29 серпня.

Джерело інформації: http://www.osvitasport.org/fizichne-vikhovannya/item/11071-vsesvitnya-litnya-universiada-ukrayinski-studenti-diznalisya-pro-supernikiv-z-igrovih-vidiv-sportu.html

 
17 травня 2017

 130 переглядів