Андрія Павелко обрано членом Дисциплінарного комітету Міжнародної федерації футболу

На засіданні 67-го Конгресу ФІФА прийнято важливе для України рішення - Президент ФФУ Андрій Павелко обраний членом дисциплінарного комітету Міжнародної федерації футболу.

Делегати Конгресу ФІФА підтримали пропозицію президента організації Джанні Інфантіно і проголосували за новий склад Дисциплінарного комітету, який буде працювати наступні чотири роки. Кандидатуру Андрія Павелко напередодні вніс на розгляд Ради ФІФА президент УЄФА Александер Чеферін. Раніше в дисциплінарному комітеті ФІФА працював сам Чеферін, але, після його обрання керівником УЄФА, він запропонував передати свої повноваження Андрію Павелко.

За словами президента ФФУ, який отримав високу посаду в ФІФА, для нього це велика честь і велика відповідальність.

"Ми тісно співпрацюємо з Александером Чеферін з самого початку його президентства, Україна є надійним союзником президента УЄФА в проведенні системних реформ в європейському футболі", - зазначив Андрій Павелко.

Рішення Конгресу ФІФА стало історичним для України. Адже до цього представники нашої країни ніколи не займали посад в комітетах Міжнародної футбольної організації.

Андрій Павелко впевнений, що це чудова нагода не лише представляти Україну в ФІФА, але і обмінюватися унікальним досвідом з колегами з інших країн.

"Ми зробимо все можливе, щоб переймати та впроваджувати в Україні кращі напрацювання світового футбольного співтовариства, навчати вітчизняних фахівців і закласти фундамент для принципового поліпшення роботи українських дисциплінарних органів. Поява представництва України в ФІФА буде сприяти успішному реформуванню нашої футбольної системи", - зазначив президент ФФУ.

 

Футбольна асоціація студентів міста Києва вітає Андрія Васильовича з обранням членом Дисциплінарного комітету та бажає сил набагато років плідної праці на благо українського футболу.

 
13 травня 2017

 96 переглядів