Вручення нагород фахівцям київського футболу

27 жовтня у Міністерстві молоді та спорту України відбулися урочистості з нагоди вручення державних нагород та відомчих відзнак футбольному активу міста з нагоди 110-річниці Київського футболу.

Цим заходом Асоціація футболу м. Києва розпочала вшанування видатних київських футболістів, тренерів, футбольних організаторів, які внесли значний вклад у розбудову футбольної галузі столиці України.

Відкриваючи урочистості Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт привітав всіх присутніх з ювілейною датою, подякував їм за відданість своїй улюбленій справі, за той внесок, який протягом багатьох років вони роблять у розбудову київського футболу, підготовку футболістів до юнацьких, молодіжних та національних збірних команд України з усіх різновидів футболу.

                 

Міністр, вручаючи державні нагороди, висловив впевненість в тому, що прийдешнє покоління великої футбольної родини міста Києва і надалі буде гідно представляти футбол столиці  України як у Всеукраїнських так і міжнародних змаганнях. Він також зазначив, що відзначення понад 120 фахівців київського футболу нагородами державних та місцевих органів влади, громадських організацій –  це визнання їх внеску та в цілому Асоціації футболу міста Києва   у розвиток вітчизняного футболу. В числі нагородженних були співробітники, друзі та колеги Футбольної асоціації студентів м. Києва.

Під час урочистого заходу було нагороджено:

Орденом «За заслуги» II ступеня

– КОЧЕТОВА Ігоря Миколайовича – голову ГС «Федерація футболу м. Києва».

Орденом «За заслуги» III ступеня

– ШАМИЧА Олександра Миколайовича – заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, голову Колегії футбольних арбітрів та інспекторів ГС «Федерація футболу м. Києва».

 Медаллю «За працю і звитягу»

ГРЕСЬ Аллу Василівну – заслуженого тренера України і Білорусі, тренера-викладача з жіночого футболу ДЮСШ №16, головного тренера жіночої команди вищої ліги «Атекс» Київ.

Грамотою Верховної Ради України та Почесною грамотою Мінмолодьспорту України:

– ХОБОТОВА Руслана Миколайовича – голову ГО «Федерація футзалу м. Києва», члена Виконкому ГС «Федерація футболу м. Києва».

Подякою Мінмолодьспорту України:

– ЛАТИШЕВА Антона Віталійовича – виконавчого директора ГО «Футбольна асоціація студентів м. Києва».

Подякою Міністерства оборони України:

– ЗАГОРОДНЬОГО Олександра Івановича – віцепрезидента ГС «Асоціація футболу м. Києва».

В свою чергу, Президент Асоціації футболу м. Києва Ігор Кочетов поздоровив всіх присутніх зі 110 річчям Київського футболу, подякував присутніх керівників спортивних організацій за довіру та визнання столичної футбольної родини і за нагороди, якими відзначено футбольний актив столиці України.

Джерело інформації: сайт АФК

 
28 жовтня 2021

 115 переглядів

 
 
123123