Результати засідання чергового виконкому ФАСК

В п’ятницю, 19 жовтня, відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів м. Києва. На засіданні обговорили змагання з футзалу серед жіночих та чоловічих команд ЗВО столиці.

Заслухавши інформацію представника ТМ «Джастспорт» Ігоря Сокіла, члени Виконкому підтримали  пролонгацію договору про партнерські стосунки між ФАСК та ТМ «Джастспорт».

За рішенням офіційним м’ячем ХVI Чемпіонату, Першості та розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО та V Чемпіонату і розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО (сезон 2018/2019 рр.) було визначено м’яч Select Futsal Tornado FIFA.

Після цього члени виконкому затвердили формат й строки проведення змагань з футзалу.

Зокрема, було вирішено:

1. Провести ХVI Чемпіонат та Першість м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО та V Чемпіонат з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО у терміни з 12 листопада 2018 р. до 29 березня 2019 р. (І коло  —  з 12 листопада до 27 грудня 2018 р.,  ІІ коло —  з 11 лютого до 05 квітня 2019 р).

2. Провести розіграш Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО та розіграш Кубку м. Києва серед жіночих студентських команд ЗВО у наступні строки: попередній етап (за потреби)  ―  листопад 2018 р.; 1/8 фіналу - листопад - грудень 2018 р.; 1/4 та 1/2   фіналу - лютий - березень 2019 р.; фінал - квітень    2019 р.

 3. Заявкову кампанію на участь у змаганнях провести з 01 по 08 листопада 2018 р.

4. Період дозаявкової кампанії встановити з 19 по 22 листопада 2018 р.

Оновлені й затверджені регламенти всіх футзальних змагань будуть розміщені для ознайомлення на офіційному сайті ФАСК.

Далі в ході засідання Вадима Місюру було обрано повноважним делегатом для участі в роботі конференції ГС «Федерація футболу м. Києва», яка відбудеться на сьомого  грудня.

Та, без перебільшення, найважливіше рішення члени Виконкому прийняли згодом.

Заслухавши інформацію Віце-президента ФАСК Олександра Загороднього, виконком ФАСК підтримав ініціативу звернення  до державних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з пропозицією започаткувати турнір  «Пам’яті студентів-героїв «Небесної сотні» з футзалу серед студентських команд ЗВО.

Маємо надію, що турнір побачить світ вже цієї зими й студенти, що віддали життя за нашу свободу й незалежність, отримають гідну пам'ять.

 

 

 
20 жовтня 2018

 226 переглядів

 
 
123123