Пішов з життя Олег Первушкін

У суботу, 29 вересня, раптово пішов з життя засновник Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, один з засновників Футбольної асоціації студентів м. Києва  Олег Аркадійович Первушкін. Йому було лише 64 роки. Колектив ФАСК висловлює глибоке співчуття родині, рідним та близьким померлого.

Олег Первушкін народився 10 квітня 1954 року у Севастополі (Автономна Республіка Крим). У 90-ті роки минулого сторіччя Олег Аркадійович стояв біля витоків студентського футболу в Україні. Саме за його ініціативи у 1995 році Національна Студентська збірна України з футболу вперше зіграла на Всесвітній Універсіаді.

Наступним кроком Олега Первушкіна було створення перших футбольних студентських організацій. Так у 1999 році у столиці з’явилася Футбольна асоціація студентів міста Києва. А за рік була заснована Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, яка згодом у проекті «Студентська ліга України» об’єднала десятки футбольних команд закладів вищої освіти по всій країні.

З 2012 по 2016 р.р. Олег Аркадійович очолював ВФАС у якості президента.  

У пам’яті всіх, хто знав та працював з Олегом Первушкіним назавжди збережеться пам’ять про його чудові людські якості, його доброзичливість, талант педагога та керівника.

Колектив Футбольної асоціації студентів м. Києва  щиро висловлює глибокі співчуття рідним і близьким та розділяє всім серцем ваші біль та горе. Світла пам’ять про Олега Аркадійовича залишиться у серцях тих, хто його знав.

Прес-служба ФАСК

 

 
30 вересня 2018

 254 перегляда

 
 
123123