Збірна України на Літній Універсіаді-2019: анонс, прогнози, розклад ігор, де дивитися

Другого липня студентів-спортсменів всієї планети чекає грандіозна подія: стрибками у воду, а також ватерпольної і футбольними поєдинками, візьме свій старт традиційна Універсіада, яка в цей раз пройде в Італії.

До речі, в плані географії є ​​один важливий нюанс: незважаючи на те, що офіційно тридцяті за рахунком Ігри приймає у себе Неаполь, "гра мільйонів" мине "Сан-Паоло" - головну арену Універсіади: футбольні матчі пройдуть на стадіонах невеликих містечок ночером, Беневенто , Казерти, Казория, Салерно, Кава-де-Тіррені і Пагані. До слова, саме в останніх двох містах свої ігри в рамках групового етапу проведе наша студентська збірна.

І, напевно, це дуже добре, що підопічні Анатолія Бузника свої гри не будуть проводити в тому ж Неаполі, оскільки суперники у збірної України - це дуже серйозні хлопці, а формат змагань, практично, не дає право на помилку ...

... Хоча, з іншого боку, "помилка" в даній ситуації - поняття досить умовне, оскільки Універсіада сприймається в усьому цивілізованому світі, перш за все, як реклама конкретного навчального закладу і пропаганда здорового способу життя. А вже потім - як джерело потенційних рекордсменів. Яскравий тому приклад - доля збірної Японії - переможця турніру в Китайському Тайбеї. На момент отримання золотих медалей лише Кацуя Іватаке мав досвід виступів на професійному рівні: у 2017-му цей захисник захищав кольори рідної "Оіти", в той час виступала в J2-Лізі, яка по ранжиру є аналогом нашої Першої ліги.

Проте, на наших футболістів в Італії з різних причин все одно буде "висіти" певна частка відповідальності. Наприклад, якщо говорити про "зовнішньому" "тиску", то тут безумовно ми маємо на увазі збірну України U-20. Також не варто применшувати і досягнення наших дефлімпійців, які, також в червні, стали переможцями відповідного Чемпіонату Європи. Говорячи ж про "тиск" "зсередини", треба враховувати те, як до спорту, досягнень і до футболу, зокрема, відносяться в нашій країні. І ось тут якраз і криється "той самий нюанс", оскільки нинішні "студенти" дещо відрізняються від "студентів" зразка кінця 2000-х. Наприклад, з тих, хто отримав звання "МСМК", Вищу (далі: Прем'єр) лігу на Іграх в Бангкоку і Белграді представляло дев'ять футболістів, Першу - 12 футболістів, а Другу - всього шість.

Саме тому, думається, на даному етапі українським уболівальникам потрібно переглянути своє ставлення до студентської збірної України, оскільки, як то кажуть, часи не ті. Причому, в самому широкому сенсі цього слова. Яскравий тому приклад - Універсіада-2017, де упор з об'єктивних причин ( "Якщо відверто, то я відчував, що при комплектуванні збірної виникнуть серйозні проблеми. На жаль, більшість наших провідних команд знову не продемонстрував зацікавленість в делегуванні своїх гравців, як ніби ми не їдемо захищати честь України на престижних міжнародних змаганнях "- ці слова наставник студентської збірної Анатолій Бузник виголосив напередодні від'їзду на турнір) був зроблений на представників Першої та Другої ліг (по шість футболіст в). У свою чергу українська Прем'єр-ліга була представлена ​​лише п'ятьма гравцями, три з яких взагалі не мали ігрової практики в своїх клубах на рівні першої команди: Іван Сілецький і Андрій Бусько виступали в "дублі" львівських "Карпат", а Данило Книш - в " дублі "кам'янської" Сталі ". Так і вийшло, що в Південно-Східній Азії найбільш досвідченими футболістами були Михайло Козак, який відіграв в сезоні 16/17 п'ятнадцять ігор в "основі" "Олександрії" і Тарас Завійський, який захищав честь "Карпат" в семи іграх. Те, що підсумкове сьоме місце на Універсіаді-2017 не є якимось фіаско, побічно підтвердив і Василь Чорнобай, який на цьому турнірі представляв взагалі любительську команду з Волочиська.

Звичайно, ми всі хочемо, щоб національна збірна перемагала у всіх турнірах, в яких бере участь, проте завжди потрібно реально дивитися на речі. Вони ж такі, що зараз український футбол навіть найвищого рівня знаходиться в не найкращих кондиціях. Це побічно підтверджується тим фактом, що ніхто в Європі так і не ризикнув купити телеправа на УПЛ. У цьому плані, про Першу і Другу ліги взагалі говорить не доводиться: матчі з цих турнірів можна побачити хіба що на Youtube. При цьому, часом, "картинка" цих баталій буває не найкращої якості.

Саме тому, думається, на даному етапі українським уболівальникам потрібно переглянути своє ставлення до студентської збірної України, оскільки, як то кажуть, часи не ті. Причому, в самому широкому сенсі цього слова. Яскравий тому приклад - Універсіада-2017, де упор з об'єктивних причин ( "Якщо відверто, то я відчував, що при комплектуванні збірної виникнуть серйозні проблеми. На жаль, більшість наших провідних команд знову не продемонстрував зацікавленість в делегуванні своїх гравців, як ніби ми не їдемо захищати честь України на престижних міжнародних змаганнях "- ці слова наставник студентської збірної Анатолій Бузник виголосив напередодні від'їзду на турнір) був зроблений на представників Першої та Другої ліг (по шість футболіст в). У свою чергу українська Прем'єр-ліга була представлена ​​лише п'ятьма гравцями, три з яких взагалі не мали ігрової практики в своїх клубах на рівні першої команди: Іван Сілецький і Андрій Бусько виступали в "дублі" львівських "Карпат", а Данило Книш - в " дублі "кам'янської" Сталі ". Так і вийшло, що в Південно-Східній Азії найбільш досвідченими футболістами були Михайло Козак, який відіграв в сезоні 16/17 п'ятнадцять ігор в "основі" "Олександрії" і Тарас Завійський, який захищав честь "Карпат" в семи іграх. Те, що підсумкове сьоме місце на Універсіаді-2017 не є якимось фіаско, побічно підтвердив і Василь Чорнобай, який на цьому турнірі представляв взагалі любительську команду з Волочиська. Звичайно, ми всі хочемо, щоб національна збірна перемагала у всіх турнірах, в яких бере участь, проте завжди потрібно реально дивитися на речі. Вони ж такі, що зараз український футбол навіть найвищого рівня знаходиться в не найкращих кондиціях. Це побічно підтверджується тим фактом, що ніхто в Європі так і не ризикнув купити телеправа на УПЛ. У цьому плані, про Першу і Другу ліги взагалі говорить не доводиться: матчі з цих турнірів можна побачити хіба що на Youtube. При цьому, часом, "картинка" цих баталій буває не найкращої якості. Саме тому тут важливо звернути увагу не тільки на те, як підготувалися наші "студенти" до поєдинків в Італії, не тільки на командні та індивідуальні досягнення в цей період, але і на те, кого саме зміг залучити Анатолій Бузник під свої прапори. Звичайно, це добре, коли колектив дружний з хорошим мікрокліматом. Однак є ще таке поняття як виконавська майстерність, досвід. Здається, ці якості зовсім би не завадили нашій команді, враховуючи, що в першому матчі нам протистоятимуть господарі Універсіади-2019, а другому - мексиканці, які на минулих змаганнях посіли третє місце, і яких в 2015-му ми перемогли лише з мінімальним рахунком 1: 0.

Вивчаючи ж нашу офіційну заявку, можна легко прийти до висновку, що на першому місці у нас все ж буде стояти характер: лише четверо футболістів представляють Прем'єр-лігу. При цьому, більш-менш ігрову практику мав лише один з них. Саме тому турнір в Італії буде такою собі лакмусовим папірцем насамперед для ПФЛ, яка "делегувала" в збірну відразу дванадцять гравців. Те, що нинішня збірна в плані комплектації по своєму унікальна побічно підтверджують Тарас Завійський, Євген Чумак і Михайло Удод. Так, колишній львів'янин, для якого ця Універсіада стане другою поспіль, приїхав в збірну, відігравши сезон за аматорський клуб, який виступає в п'ятому німецькому дивізіоні, колишній київський "динамівець" нині грає в Першій грузинської лізі. Що ж до Михайла, то він після того, як покинув краматорський "Авангард" в зимову паузу, і зовсім підтримує форму за індивідуальною програмою.

Зрозуміло, що в такій ситуації вимагати від хлопців повторення успіху десятирічної давності трохи некоректно. І вже зовсім незрозуміло ставлення ФФУ / УАФ до студентської збірної. Складається таке відчуття, то вона потрібна лише Івану Крулько, Анатолію Бузнику і самим футболістам. А адже це імідж. Імідж України на міжнародному рівні. Який так легко втратити і так важко потім знайти.

Де дивитися: RAI TV, Xsport; Youtube (офіційний канал FISU - міжнародної студентської спортивної федерації) Де слухати: "Radio Kiss Kiss", "Radio Rai", "Radio 1", "Radio 2", "Radio 1 Sport".

За матеріалами: https://amateur.footboom.com/amateur/student/1561976550-sbornaya-ukrainy-na-letney-universiade-2019-anons-prognozy-raspisaniye-igr-gde-smotret.html

 
3 липня 2019

 163 перегляда

 
 
123123