Протистояння команд із нижньої частини турнірної таблиці

23 листопада матчем між КНУ ім. Тараса Шевченка та НПУ ім. Михайла Драгоманова завершилось перше коло ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів ЗВО. Нарешті команди зустрілись у поєдинку 1 туру, який був перенесеним.

Яскраво вираженого фаворита зустрічі не було, адже обидва суперники посідали 9-те та 10-те місце турнірної таблиці. Зі стартових хвилин «шевченківці» всіма силами намагались йти вперед, щоб оформити свою перевагу як можна раніше. Свої шанси змарнували Роман Бурман та Богдан Пасічний, після удару якого захисник гостей Вадим Колесник перевів м’яч на кутовий. 7 номер господарів чимало раз пробивав з-поза меж штрафного майданчика, але у першому таймі йому не таланило принести забитий гол своїй команді. Тотальна перевага у володінні м’ячем позбавила «драгоманівців» будь-яких шансів на проведення своїх атак. Таке домінування мало результат – на 37-ій хвилині за фол проти Едуарда Топчія у штрафному майданчику гостей був призначений пенальті на користь підопічних Костянтина Сахарова. Капітан команди Максим Скрипка точним ударом реалізував 11-метровий штрафний, хоча голкіпер вгадав кут. Лік забитим м’ячам було відрито.

«Шевченківці» створили 4 стовідсоткових моменти, проте подвоїти перевагу вдалось лише на 44-ій хвилині, коли Микита Тесленко, набігаючи з правого флангу, відправив м’яч у сітку воріт. Навіть за таких умов гості намагались чіплятись за м’яч у центрі, контратакуючи. Першим небезпечним моментом, який команда Мар’яна Марущака створила біля воріт Олеся Колоса, став кутовий удар. Але після невдалої подачі та підбирання від гостей, Тимур Паша, розігнавши контратаку з правого флангу, забив третій гол у роздягальню.

По перерві господарі продовжили дотримуватись своєї тактики гри, яка на 55-ій хвилині втілилась у черговий гол від Едуарда Топчія. Через декілька хвилин «шевченківці» могли забити і п’ятий гол. За фол у штрафному майданчику воротаря Олександра Бєлкіна головний арбітр призначив другий пенальті за цей матч. Проте Богдану Пасічному не вдалось переграти голкіпера, який відбив удар. Моменти почали з’являтись біля володінь Олеся Колоса. Гостям вдалось відіграти один м’яч, який Ілля Ткаченко забив на 62-ій хвилині. А передував цьому  небезпечний штрафний біля карного майданчика голкіпера колективу з КНУ.

Решта часу гра велась в одні ворота. У проміжок з 64-ої по 86-ту хвилину господарі забили ще п’ять м’ячів. Серед «шевченківців» відзначились Владислав  Макаренко, Едуард Топчій, Богдан Пасічний, який, набігаючи зі свого флангу, все ж таки використав шанс на повну. Також в обійми партнерів потрапили Богдан Раїлко та Максим Скрипка. Капітан команди у сьогоднішньому поєдинку оформив дубль і очолив список бомбардирів своєї команди. Найгостріший момент «драгоманівці» мали під кінець другого тайму, коли Володимир Лисак вибіг на побачення із голкіпером суперників, переграв його, але не зміг поцілити у пусті ворота.

9:1 – заслужена перемога команди з Університету Шевченка, яка у таблиці піднялась на сходинку вище, обігнавши НУФВСУ. Помилки у центрі поля та невдалі передачі – це, мабуть, не те, за рахунок чого гравці з НПУ ім. М. Драгоманова воліють конструювати свої атаки. Можливо, під час зимової паузи команда перелаштує своє бачення гри та покаже свій футбол у весняній частині змагань.