Підсумки засідання Виконавчого комітету ФАСК перед стартом нового сезону

17 вересня в Конференц-залі Федерації футболу м. Києва відбулось чергове засідання Викокому Футбольної асоціації студентів м. Києва, яке було присвячене старту нового сезону змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці на 2019/2020 рр. та обговоренню важливих питань щодо змін в системі проведення змагань з футзалу.

На початку засідання члени Виконавчого комітету затвердили склад команд-учасниць груп А та Б ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2019/2020 рр. Тож групи на новий сезон будуть виглядати наступним чином:

  ГРУПА А

 1. НУФВСУ
 2. НАВС
 3. НУБіПУ
 4. «Університет культури» - КНУКіМ
 5. СК КНТЕУ – «Меркурій - 2»
 6. «Економіст» - КНЕУ ім. В.Гетьмана
 7. «Легпром» - КНУТД

ГРУПА Б

 1. СК КНТЕУ – «Меркурій»
 2. Київський університет ім. Б. Грінченка
 3. «Політехнік» - КПІ ім. І. Сікорського
 4. «Будівельник» - КНУБА
 5.  КНУ ім. Т.Шевченка
 6. «Медик» - КМУ
 7. НПУ ім. М.Драгоманова

Найбільш очікуваним питанням з порядку денного стало жеребкування та затвердження календаря змагань з футболу під егідою ФАСК. Розклад матчів Ви можете спостерігати на головній сторінці сайту fask.com.ua.

В ході засідання, члени Виконкому затвердили результати заявкової кампанії на новий сезон та обговорили ряд важливих питання, що пов’язані з проведенням ХVIІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО (сезон 2019/2020 рр.) та VI Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО (сезон 2019/2020 рр.). Було прийнято рішення щодо зміни формату проведення змагань з футзалу серед чоловічих та жіночих студентських команд столиці за прикладом і досвідом змагань з футболу, тобто розподілення команд-учасниць не на ліги, а на дві групи. Було затверджено зміни до відповідних регламентів.

Насичену та продуктивну роботу членів Виконавчого комітету було розбавлено урочистим привітанням тренера команди з футзалу «Політехнік» з НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського Сергія Журавльова, який напередодні відзначив своє 70-річчя.

Загалом, команда Футбольної асоціації студентів м. Києва з новими силами вривається в свій ХХІ сезон, який без сумнівів запам’ятається багатьом своєю безкомпромісною боротьбою на спортивних майданчиках столиці та дружньою атмосферою за їхніми межами.

Прес-служба ФАСК

 

 
18 вересня 2019

 263 перегляда

 
 
123123