Перша ліга. КНУКіМ - НМУ імені О.Богомольця

  8 жовтня пройшов матч 3 туру Першості м. Києва з футболу серед студентських команд між збірними НМУ імені О.О.Богомольця та КНУКіМ.

  Обидві команди бажали залишитися по завершенні матчу з трьома очками, й жага перемоги вплинула на ситуацію на футбольному полі. Активно розпочала зустріч команда "медиків". Вже на сьомій хвилині розмочити рахунок матчу вдалося Павлу Цапуку, який відправив снаряд у лівий від себе кут після індивідуального проходу та обіграшу двох захисників КНУКіМ.

   Після пропущеного голу збірна КНУКіМ несвідомо віддала важелі гри своєму супернику, що й стало причиною другого пропущеного м'яча. Вже на 12 хвилині матчу Цапук Павло оформив дубль. Поблизу одинадцятиметрової позначки бомбардир опинився сам на сам з воротарем суперника й розвів по різним сторонам стража воріт та траєкторію свого удару.

    Команда університету культури і мистецтв вже мала б відігравати два м'ячі, тому швидким наступом скоротила відставання у рахунку на 18 хвилині. Автором голу став Джікіа Кахабері. А пізніше в середині тайму КНУКіМ зміг відігратися зусиллями Сергія Нестеренко. Такий сценарій не влаштовував футболістів НМУ, які своїми активними діями відновили перевагу у рахунку. Третій гол НМУ забив вже відомий своїми бомбардирськими здібностями форвард "медиків" Павло. Після передачі Олега Раковського Цапук знову вийшов на побачення з воротарем опонента, яке закінчилося черговим взяттям воріт!

   Але непідступна комада КНУКіМ відповіла на таку зухвалість також забитим м'ячем, який відбувся за дві хвилини після третього пропущеного голу команди. Рятувати збірну університету культури і мистецтв вирішив той же Джікіа Кахабері, який знову зрівняв рахунок матчу - 3:3.

    До кінця першої половини зустрічі "медики" почали пресингувати та насідати на ворота суперника активніше й забили на 41 хвилині свій четвертий гол. Воротинцев Олександр повертає гандикап для збірної НМУ імені О.Богомольця.  Як результат, 4:3 - мінамальна перевага після перших сорока п'яти хвилин матчу.

    Другий тайм не став таким багатим на голи, як перший. Наступна сорока п'яти хвилинка проходила у вигляді постійної "гойдалки" - команди атакували по черзі, були й гострі моменти, більшість з яких з'являлася через невпевнену гру та помилки захисників обох команд. Але забити вдалося лише одного разу. Це зробили футболісти КНУКіМ на 88 хвилині. Після фолу у штрафній НМУ з пенальті відзначився Михайло Колеко, який знову зрівнює рахунок та залишає його незмінним до фінального свистка арбітра.

    4:4 - бойова нічия двох новачків Першої ліги! Неабияке бажання перемогти обох збірних змусило їх поділити очки та додати лише по одному у власний поточний залік. Як висновок, команда НМУ імені О.Богомольця розмістилася на третьому місці, а КНУКіМ залишився поки на восьмому у турнірній таблиці Першої ліги

Матеріал підготував

 

Ростислав Самарцев

 
9 жовтня 2014

 997 переглядів