НАВС перемагає НУФВСУ та зміцнює позиції лідера

Ігровий тиждень почався у понеділок, 7 червня, матчем який відкривав 12 тур ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр., в якому збірна Національного університету фізичного виховання і спорту України на стадіоні «Русанівець» приймала лідера чемпіонату – команду Національної академії внутрішніх справ.

Для НУФВСУ перемога в цьому протистоянні фактично гарантувала потрапляння до наступної стадії змагань, але й суперник набрав непогану форму та також має мотиваціє завершити сезон на першій сходинці, аби отримати слабшого суперника. Господарі розпочали матч непогано, більше тримали м’яч та намагались створювати пресинг на половині поля суперника. Та перший удар в площину воріт був у виконанні гравців «Динамо-Академії». Артем Семенюк непогано приклався до м’яча, але той полетів точно в руки голкіперу НУФВСУ. «Інфізівці» відповіли ударом від Дмитра Єрмака, після якого м’яч пролетів над дальньою дев’яткою воріт В’ячеслава Пруднікова. Відкривати рахунок в матчі міг кращий бомбардир чемпіонату на даний момент Владислав Коба, але його удар на себе прийняла стійка воріт. Не реалізувавши свою нагоду, гості пропустили у власні ворота. А 31-й хвилині подача від кутового прапорця завершилась непоганою скидкою на дальню стійку, де вільним був Микола Березін, який без жодних роздумів пробив сильно буквально з кількох метрів. У гостей не виходило притримати м’яч в центрі поля та розганяти швидко свої атаки, адже гравці у помаранчевій формі змогли перекрити капітана суперника Євгенія Миколаюка та намагались не давати йому багато простору на полі. На перерву колективи могли піти за рахунку 2:0, але Єгор Твердохліб, який обіграв пів команди суперника, так і не зміг нормально пробити в площину воріт. Тож мінімальна ігрова перевага НУФВСУ була втілена у один гол, а головні події матчу мали відбутись вже по перерві.

Підопічні Сергія Бойченко у другому таймі мали чудовий шанс подвоїти рахунок ще на самому його початку, та Емін Сафіханов не зміг вдало пробити з гострого кута. Натомість гості ще одного разу влучили у стійку воріт, коли Євгеній Миколаюк небезпечно пробивав зі штрафного поблизу лінії карного майданчика. Була помітна втома у грі команди НУФВСУ, а їхні суперники тільки додавали та прагнули бодай зрівняти рахунок в матчі. Вирішальним моментом став непризначений пенальті у ворота НАВСа. На 51-й хвилині Андрій Шаменко впав у чужому карному майданчику, але арбітр не помітив фолу, та більше того – показав півзахиснику жовту картку за симуляцію. «Інфізівці» шукали простого способу, аби зробити свою перевагу більш комфортною, але цього не сталося. На 63-й хвилині рахунок став рівним, коли другим темпом атаки Артем Семенюк виконав навісну передачу в карний майданчик суперника, де захисники не дограли зі Сергієм Сергієнко, а той непогано влучив з гострого кута. Ще через 7 хвилин гості вийшли вперед, коли Владислав Шулипа пробіг з м’ячем пів поля та пробивав уже з останніх сил, але йому допоміг рикошет, який дезорієнтував голкіпера суперників Владислава Лазаренко. Зрівняти рахунок мав нагоду Дмитро Єрмак, але вчасно не пробив по воротах з вигідної позиції, а вже наступну спробу заблокували захисники. І вже у наступній контр-атаці НАВС встановив остаточний рахунок в матчі 3:1, а вирішальний удар завдав кращий бомбардир команди Владислав Коба. Це 22 взяття воріт для нападника у 12 матчі.

Таким чином НАВС здобуває 9 перемогу в чемпіонаті та набирає 29 очок, що робить їх одними з фаворитів на звання чемпіона цього сезону. Натомість для НУФВСУ ще не все втрачено, але бодай нічийний результат міг створити більш комфортні умови до потрапляння плей-оф ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів сезону 2020-2021 рр.