КНУ ім. Шевченко розписали мирову з «Будівельником»

В середу відбувся матч третього туру Першої ліги ФАСК між командами КНУ ім. Т. Шевченка та «Будівельником» з КНУБА. Гра проходила на чудовому стадіоні Київського національного університету.

Перший небезпечний момент в матчі завершився взяттям воріт,  коли на 3-й хвилині Афар Хішам опинився віч-на-віч з порожніми воротами, після помилки на виході воротаря, та відправив м’яч в сітку воріт. Швидкий забитий м’яч збив з пантелику команду господарів, яка змогла оговтатись в середині першого тайму. Першу чудову нагоду мав Олексій Кондратенко, який втік від захисників, але пробив точно у воротаря. Після цього моменту оборона «Будівельника» втратила концентрацію і центральний захисник не порозумівся із голкіпером та подарували м’яч нападнику «червоних». На 23-й хвилині Антон Пузій відправив м’яч в порожні ворота, відновивши рівновагу в матчі. Згодом Антом міг виводити свою команду вперед, але не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з Владом Рибальченко, пробивши вище воріт. Під завершення першого тайму ще одну стовідсоткову нагоду мав Олексій Кондратенко, але знову на висоті був Владислав Рибальченко, який парирував його удар, після виходу віч-на-віч. Тренер збірної КНУ ім. Шевченка був у розпачі від настільки жахливої реалізації чудових моментів його підопічними. Перший тайм завершився з рівним рахунком, але за певної ігрової переваги господарів поля.

Після перерви «будівельники» створили небезпечну нагоду біля воріт «шевченківців», але трохи забракло влучності Миколі Комару, який пробив повз верхній кут воріт з досить вигідної позиції. Команда КНУБА перейшла на гру від оборони та намагалася створити свій момент в контр-атаках. Натомість господарі намагалися тримати м’яч під контролем і тиснути на ворота суперників. Це призвело пробиття 11-метрового удару на 87-й хвилині, який заробив нападник «червоних». До позначки підійшов Святослав Дробноходи та пробив повз площину воріт. Непоганий вийшов матч з великою кількістю нереалізованих нагод, гравці КНУ ім. Шевченка повинні винити тільки себе в нереалізованих нагодах, натомість слід похвалити воротаря КНУБА за непогану гру у важливих моменах.

Владислав Третяк

Фото: Сергій Завгородній

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

www.facebook.com/parimatch.ua

 
5 жовтня 2017

 1017 переглядів