Кубок Інституту журналістики

 30 травня в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка у рамках щорічного фестивалю «Журналістська весна» відбувся турнір з міні-футболу «Кубок Інституту журналістики».

  Інститут журналістики вже втретє проводить цей турнір. Футбольна асоціація студентів міста Києва зголосилась підтримати змагання та допомогти у організаційних моментах та презентувала нагороди переможцям турніру.

   У турнірі взяли участь 6 команд – Випускники Інституту журналістики (I місце), Інститут міжнародних відносин (II місце), студенти Інституту журналістики (III місце), ТК «Футбол», НУБІП (Національного університету бізнесу і права) та ГК «Фокстрот».

   Після завершення матчів "Кубку Інституту журналістики" було підбито підсумки турніру, нагороджено призерів та кращого гравця змагань. З вітальним словом до учасників розіграшу Кубку звернувся почесний гість змагань президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Ярославович Місюра, який зазначив, що важливо підтримувати ідейно і матеріально розвиток студентського футболу в Києві, зокрема, такі ініціативні турніри як цей.

Вони необхідні для зростання рівня вищих навчальних закладів у спортивному рейтингу, а студентські команди матимуть можливість самовдосконалюватися та виходити на новий рівень професійної гри.

  Протистояння непримиренних суперників – команд Інституту журналістики та Інституту міжнародних відносин цього разу закінчилося на користь журналістів. 

 
30 травня 2014

 754 перегляда

 
 
123123