Студентська ліга "ФК "Динамо" Київ"

Студентська Ліга «ФК «Динамо» Київ» – це щорічний футбольний турнір серед студентських команд вищих навчальних закладів міста Києва, який проводиться під патронатом президента ФК «Динамо» Київ Ігоря Суркіса.
Метою проведення Змагань є пропаганда футболу та здорового способу життя серед молоді, зміцнення партнерських стосунків студентства вищих навчальних закладів м. Києва та футбольного клубу “Динамо” (Київ).
Склад груп:
Після того, як команди зіграють між собою у групах, розпочнеться стадія плей-офф – чвертьфінали, півфінали, матч за третє місце та фінал.
Завершиться чемпіонат Студентської ліги ФК «Динамо» у травні наступного року. Фінальні матчі, як і минулого сезону, планується провести на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського.
Із регламентом турніру можна ознайомитися тут.
Детальну інформацію про турнір ви можете подивитися в офіційній групі «Студентська Ліга ФК «Динамо» Київ» http://vk.com/studligadk
4482 перегляда
















