Футзал в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (в той час Київський державний інститут фізичної культури) розвивався паралельно розвитку даного виду спорту в самій країні. Зі студентів кафедри футболу, які першими почали освоювати ази футзалу, була створена команда «Скіф-Сілекс», яка 13 листопада 1992 року зіграла свій перший офіційний матч в рамках Чемпіонату України серед команд першої ліги. Тренерами команди в той час були Залойло Володимир Васильович та Шабельников Валерій Володимирович.
В тому ж році команда зіграла свій перший матч і в розіграші Кубка України. За підсумками сезону 1992-1993 років команда стала срібним призером першої ліги України та володарем Кубку України.
В 1994 році команда «Скіф-Сілекс», склад якої був сформований зі студентів кафедри футболу стали чемпіонами вищої ліги України з футзалу.
В тому ж році вперше була сформована студентська збірна України з футзалу для участі в Чемпіонаті світу серед студентів. Основу даної збірної сформували студенти Київського державного інституту фізичної культури.
З часом дані студенти були викликані і до складу національної збірної з футзалу. А в 2001 і 2003 роках, коли національна збірна з футзалу завоювала почесне звання віце-чемпіонів Європи, головним тренером якої був професор кафедри футболу Лисенчук Геннадій Анатолійович, а студентам Сергію Корідзе й Георгію Мельникову було присвоєно звання «заслужених майстрів спорту України з футзалу».
Збірна команда Національного університету фізичного виховання і спорту України з футзалу є постійним учасником міських змагань з футзалу серед студентів і неодноразово здобували в них перемогу.
Після невдалого для збірної команди «НУФВСУ-МАУП» з футзалу сезону 2014-2015 років, команду було розформовано.
Новий етап історії команди розпочався в 2015 році з призначення нових тренерів зі складу викладачів кафедри футболу та формування нового складу команди, який складався на 90% з першокурсників.
Дана команда з першої ж спроби повернулися до Вищої ліги Чемпіонату міста Києва серед студентських команд ВНЗ.













































