НУФВСУ
ТренерТарас Чопілко
КапітанДенис Хруль
Рік заснування1992
 

Футзал в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (в той час Київський державний інститут фізичної культури) розвивався паралельно розвитку даного виду спорту в самій країні. Зі студентів кафедри футболу, які першими почали освоювати ази футзалу, була створена команда «Скіф-Сілекс», яка 13 листопада 1992 року зіграла свій перший офіційний матч в рамках Чемпіонату України серед команд першої ліги. Тренерами команди в той час були Залойло Володимир Васильович та Шабельников Валерій Володимирович.

В тому ж році команда зіграла свій перший матч і в розіграші Кубка України. За підсумками сезону 1992-1993 років команда стала срібним призером першої ліги України та володарем Кубку України.

 В 1994 році команда «Скіф-Сілекс», склад якої був сформований зі студентів кафедри футболу стали чемпіонами вищої ліги України з футзалу.

В тому ж році вперше була сформована студентська збірна України з футзалу для участі в Чемпіонаті світу серед студентів. Основу даної збірної сформували студенти Київського державного інституту фізичної культури.

З часом дані студенти були викликані і до складу національної збірної з футзалу. А в 2001 і 2003 роках, коли національна збірна з футзалу завоювала почесне звання віце-чемпіонів Європи, головним тренером якої був професор кафедри футболу Лисенчук Геннадій Анатолійович, а студентам Сергію Корідзе й Георгію Мельникову було присвоєно звання «заслужених майстрів спорту України з футзалу».

Збірна команда Національного університету фізичного виховання і спорту України з футзалу є постійним учасником міських змагань з футзалу серед студентів і неодноразово здобували в них перемогу.

Після невдалого для збірної команди «НУФВСУ-МАУП» з футзалу сезону 2014-2015 років, команду було розформовано.

Новий етап історії команди розпочався в 2015 році з призначення нових тренерів зі складу викладачів кафедри футболу та формування нового складу команди, який складався на 90% з першокурсників.

Дана команда з першої ж спроби повернулися до Вищої ліги Чемпіонату міста Києва серед студентських команд ВНЗ. 

 


Тарас Чопілко
Головний тренер
Савченко В'ячеслав
Сипливець Єгор
Прилюдько Богдан
Брильов Богдан
Садовський Андрій
Кукалев Євгеній
Широкоступ Вадим
Хруль Денис
Капітан
Здерок Андрій
Ковтун Василь
Коваленко Дмитро
Данілов Олександр
Берладин Дмитрій
Ліфер Олександр
Єрмак Дмитро
Ківало Олег
Петрусь Микола
Добровольський Михайло
Лазарчук Владислав
Карась Вадим
123123