"Будівельник" КНУБА
ТренерКузнєцов Олексій Михайлович
 

Київський національний університет будівництва і архітектури є провідним навчальним закладом в Україні з підготовки фахівців для будівництва. Його авторитет ґрунтується на поєднанні багатьох традицій та запровадженні новітніх здобутків педагогів та вчених університету. За роки свого існування університет підготував понад 70 тисяч інженерів і архітекторів, у тому числі – близько двох тисяч фахівців для 80 країн світу. Університет посідає перше місце серед будівельних вищих навчальних закладів у національних та міжнародних рейтингах вузів України.

Багаторічний досвід науково-дослідної роботи і взаємозв’язок вчених із науковими центрами України та інших держав сприяли створенню в університеті 15 наукових структурних підрозділів, із них: 6 науково-дослідних інститутів, 7 науково-дослідних лабораторій, випробувальний центр будівельних конструкцій, науково-навчальний центр комп’ютерної механіки будівельних конструкцій і виробів.

Сьогодні роботу колективу університету спрямовано на формування нової генерації фахівців, які, оволодівши фундаментальними та спеціальними знаннями, здатні були б до самостійної творчої роботи. З урахуванням об’єктивних вимог нашого часу і змін, що відбуваються в економіці та суспільному житті країни, в університеті впроваджено багатоступеневу систему підготовки фахівців (бакалавр, спеціаліст, магістр).


Кузнєцов Олексій Михайлович
Головний тренер
Воронченко Антон
Загладько Владислав
Зінченко Олександр
Івчук Андрій
Кисляк Дмитро
Клименко Олександр
Коваленко Даниїл
Коваленко Павло
Козіцький Кіріл
Комар Григорій
Комар Микола
Корнієнко Сергій
Костюченко Євген
Кушніренко Владислав
Литвин Максим
Маглич Олександр
Макаров Ілля
Миргородов Данило
Оруджев Давид
Охріменко Олександр
Пішенін Георгій
Приймак Влас
Роздобудько Денис
Романюк Владислав
Россол Тарас
Сорока Родіон
Степанюк Денис
Федченко Олександр
Ярема Олександр
Резнюк Денис
123123