«Таврійцям» не вистачило гравців, аби здобути результат

Останній матч ігрового дня відбувся в спортивному манежі Київського національного торговельно-економічного університету, де в рамках 11 туру групового етапу змагань з футзалу серед студентських команд, місцевий колектив приймав хлопців з ТНУ ім. Вернадського.

Для обох колективів цей сезон видається дуже непростим і, якщо «таврійці» певно не ставили перед собою жорстких турнірних задач, то для команди з «торгового» не потрапити до четвірки кращих у групі А – це фактично невдача усього футзального сезону. Головною проблемою гостей у цьому поєдинку була відсутність гравців на лавці для запасних, але і попри це вони проявили себе досить непогано. Саме гості відкрили рахунок в матчі вже на 3-й хвилині, коли захисники КНТЕУ дали прийняти м’яч, розвернутись на лінії карного майданчику та пробити Віталію Мельнику, який поцілив точно у шпарину між ногами голкіпера. Кількома хвилинам потому капітан гостей Руслан Османов міг подвоїти рахунок на користь своєї команди, але цього разу Вадим Береговий вдало зреагував на сильний удар та парирував його. Господарі змогли відповісти лише в середині першого тайму, коли непоганий простріл від Владислава Уса з флангу замкнув Максим Болдирєв. Вивів свою команду вперед його тезка Максим Подзін на 15-й хвилині, коли реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером гостей. Ще до перерви дубль на свій рахунок записав Болдирєв, а крапку в першій половині гри поставив точний удар від Владислава Уса. 4:1 на користь «зелених» за підсумком першої двадцятихвилинки і шансів на позитивний результат у гостей залишалось мало.

Після перерви гравці КНТЕУ трішки додали в своїх атакуючих потугах та мали кілька чудових нагод, аби збільшити свою перевагу. Проте п’ятий гол у ворота гостей вдалось забити на 26-й хвилині, коли Владислав Ус потужним ударом оформив дубль. Кількома хвилинами потому «таврійці» відповіли своїм взяттям воріт. Спочатку бив Євген Власенко, але з його пострілом впорався голкіпер КНТЕУ, та на добиванні першим був Фікрет Аблаєв, який переправив м’яч у сітку воріт. Вже у наступній атаці Аблаєв мав нагоду оформити дубль, але його постріл з розвороту на себе прийняла поперечка воріт. Натомість на 32-й хвилині Максим Подзін оформив дубль, точно пробивши в дальній кут з правого флангу. Господарі чимало фолили, що призвело до пробиття дестиметрового удару, а з позначки Євген Власенко переграв Вадима Берегового. Тож 6:2 на користь гравців «торгового», які ще спробують здобути максимум в останніх трьох турах та поборотися за потрапляння до першої четвірки команд групи А. натомість колектив з ТНУ ім. Вернадського грав дуже непогано, місцями навіть краще за свого суперника, але хлопцям не вистачило замін і, як наслідок, сил на 40 хвилин гри.