Шлях до фіналу: «Будівельник» прийматиме НУФВСУ у головному матчі футзального сезону

Обидва колективи розпочали свій футзальний сезон з участі у груповому етапі ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва. «Будівельник» ще до старту змагань виглядав фаворитом групи А, натомість команда Національного університету фізичного виховання і спорту України мала більш серйозних суперників у особі «Політехніка», «Авіатора» та новачків з КНЕУ – команди «Економіст». Проте команда з НУФВСУ ще в першому поєдинку показала своє налаштування на сезон, де на власному полі переконливо здолала збірну НТУУ «КПІ» із рахунком 7:4. Вже тоді стало зрозуміло, що до фінальної частини чемпіонату команду поведуть за собою четвірка найбільш досвідчених гравців – Олександр Ліфер, Денис Хруль, Єгор Сипливець та Андрій Садовський, а молоді виконавці на їхньому прикладі отримають неоціненний футзальний досвід. Після першого туру, підопічні Тараса Чопілко не залишали шансів своїм суперниках у всіх наступних матчах, а головні дійові особо, що були згадані раніше, на чотирьох наколотили 30 голів у ворота суперника. Загалом 41 забитий при 11 пропущених та 6 перемогу у 6 матчах – це дуже непоганий результат, особливо, звертаючи увагу на суперників «інфізівців».

У групі А, де конкуренцію «Будівельникам» з Київського національного університету будівництва і архітектури склали НУБіПУ, КУБГ та фарм-клуб «Авіатор» з НАУ, було також чимало непоганих матчів, але більшість з них давались Олійнику та компанії доволі просто. В першому турі нерви «будівельникам» попсували «грінченківці», 5:3 на користь перших. В наступній грі «Авіатору-2» не вистачило досвіду, аби нав’язати свою гру супернику, але головне випробування залишилось на 6-й тур групового етапу, а саме виїзна гра проти НУБіПУ, яка завершилась нічийним результатом 3:3. Щодо виконавців, то головний тренер КНУБА Олексій Кузнєцов мав змогу розраховувати на «стару гвардію», яка ще пам’ятає фінальну гру в залі НТУУ «КПІ» за звання володаря Кубку. Серед них капітан та безумовний лідер на полі Сергій Олійник, Олександр Данько, який став кращим бомбардиром своєї команди, Сергій Побережний, Максим Хамко та Микола Комар. Для цих гравців майбутній фінал ледь не остання нагод здобути трофей у студентському футзалі столиці. Саме тому на нас очікує дивовижне за своєю напругою та принциповістю протистояння.

Оцінюючи шанси команд на чемпіонство, ще до старту сезону саме ці два колективи були фаворитами, але пандемічні корективи могли зіграти свій злий жарт над командами і, дякувати долі, цього не сталось. Індивідуально, команда з НУФВСУ має чудових виконавців, які мають досвід виступів у Ектра-лізі України та на міжнародній арені. Додати до цього амбітного тренера, який повернувся, аби здобути чемпіонство та до якого прислухується колектив і ми отримаємо бездоганного претендента на звання чемпіона ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО. На противагу маємо чудовий колектив, який давно грає разом, має іноземні нагороди у різноманітних турнірах та просто чудове взаєморозуміння на паркеті між гравцями. Команда, в якій кожен чітко знає своє місце на майданчику та з високим рівнем чоловічого характеру. Минулого разу Олійнику та компанії не вистачило трішки, аби здолати непереможний НПУ ім. Драгоманова, цього разу на їхньому шляху стоїть не менш майстерна команда з НУФВСУ. З нетерпінням очікуємо на це протистояння, від якого точно переможе студентський спорт міста Київ!

Прес-служба ФАСК

 
7 червня 2021

 139 переглядів

 
 
123123