«Політехнік» здобуває важливу виїзну перемогу над чинним чемпіоном

Перед зимовою паузою групового етапу XVIII Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО в очному протистоянні зустрілись лідери квартету А. 23 грудня команда Київського національного університету будівництва і архітектури на власному майданчику приймала колектив «Політехнік» з НТУУ «Київський політехнічний інститут».

До цього протистояння обидві команди не втрачали очок, а отже доля першого місця в групі перед зимовими канікулами мала б вирішитись саме у цій грі. Господарі краще розпочали поєдинок та змогли скористатися невдалими діями голкіпера суперників вже на 5-й хвилині, коли Антон Воронченко перехопив невдалу передачу, обігрався з Миколою Комаром та забивав вже фактично у порожні ворота. Після відкриття рахунку гра заспокоїлась і була небагатою на небезпечні моменти біля воріт обох команд. Лише на 15-й хвилині гості змогли розіграти гольову атаку. Своєчасна скидка під удар від Івана Олійника на Артема Іващенко, який відновив рівновагу в матчі. Згодом вже Олійник міг виводити «політехніків» вперед, аде неймовірний сейв оформив Максим Примаченко. «Будівельники» відповіли небезпечним ударом від Владислава Рибальченко, якому трохи забракло точності. На перерву команди пішли за рівної гри та рахунку 1:1.

Чинні чемпіони непогано розпочали другий тайм. Ледь не в першій атаці КНУБА Микола Комар міг виводити свою команду вперед, але його удар на добиванні головою на себе прийняла стійка воріт. Натомість у гостей краще виходило реалізовувати свої моменти. На 25-й хвилині Олійник увімкнув швидкість і міг сам відзначатись, але його удар було заблоковано, та на підбиранні першим був Богдан Драченко, який вивів свою команду вперед. Ще через три хвилини Богдан оформив дубль, цього разу асистував п’ятому номеру Василь Корольчук. Господарі точно не заслуговували на такий результат, тому спробували швидко відігратись. Можна згадати непоганий удар від Данили Коваленко, який парирував Данило Кузіков. До речі, у воротах гостей стояв польовий гравець, о вказує на кадрові проблеми як у однієї, так і у іншої команди. Друга спроба Коваленко була більш вдалою і н 32-й хвилині рахунок став 3:2. Асистував Данилі капітан КНУБА Григорій Комар. Рахунок мав ставати рівним коли чудову вивірену передачу на дальню стійку зробив Антон Воронченко, але Микола Комар не зміг переправити м’яч у порожні ворота. Команді Євгена Наумця відверто не щастило. Доказом цього став момент на останній хвилині зустрічі, коли досвідчений Владислав Рибальченко віддавав пас власному воротареві, не подивившись на його позицію, через що м’яч опинився у їхніх власних воротах. Після такого стало остаточно зрозуміло, що «Політехнік» здобув дуже важливу перемогу над принциповим суперником. Матч-реванш обіцяє бути дуже цікавим. Підопічні Сергія Журавльова йдуть на зимову перерву в якості одноосібного лідера групи А.