«Політехнік» розпочинає сезон з перемоги над КУБГ

У п’ятницю, 10 грудня перший тур XVIII Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО завершився матчем команд групи А, в якому збірна Університету Грінченка завітала в гості до колективу «Політехнік» з НТУУ КПІ.

Минулий сезон для обох команд не видався особливо багатим на нагороди, отож обидва керманича – Сергій Журавльов  та Сергій Швець – намагались по-новому будувати структури гри і не повторювати попередній досвід.

Дебют поєдинку видався надзвичайно динамічним для господарів. Уже на другій хвилині Іван Олійник з «Політехніку» реалізував свій момент, забивши гол після розіграшу штрафного. Однак, ця перевага на рахунку протрималась недовго – на 6-тій хвилині «грінченківці» пішли у контр-атаку, і Максим Ващук, зачепившись у центрі поля, вдарив прямісінько у ціль встановлюючи поточну нічию 1:1. Після цього гравці обох команд мали шанс «відзначитись» у ворота суперників, але голкіпери Сергій Седляр і Данило Кузіков успішно парирували удари після пострілів Івана Олійника і Захара Дудара відповідно. У середині першого тайму гості наварили каші поблизу свого штрафного майданчика, дозволивши Олексію Болбату пробивати по порожнім воротах, але м’яч поцілив вище. Наприкінці цієї 20-хвилинки команда з Університету Грінченка чи не вперше організовано пішла у наступ і здобула позитивний результат – на добиванні вдало зіграв Захар Дудар, не залишаючи жодних шансів голкіперу Кузікову парирувати його удар. 2:1 – надзвичайно хиткий рахунок, з яким надалі треба було грати обережніше.

Після свистка арбітра другий тайм команда з КНТУУ КПІ розпочала зовсім з іншим настроєм. Вони постійно пресингували суперника і не дозволяли йому нічого створити у атаці. На 22-ій хвилині зрівняв рахунок Сергій Голуб. А через хвилину свій гол святкував Владислав Сидільников – його удар з-поза меж штрафного майданчика зрекошетив від поперечини у ворота, тим самим дезорієнтувавши Сергія Седляра, якому залишалось лише витягувати м’яч із сітки. Свої шанси також мали Олексій Болбат, Іван Олійник та Артем Іващенко, але надалі голкіпер синьо-жовтої команди займав вдалі позиції і відбивав удари. Натомість у другому таймі Данило Кузіков майже не мав роботи. Найнебезпечнішим гольовим моментом гостей можна вважати удар Максима Ващука з прострілу Захара Дудара, довівши, що поодинокі вибіги у контр-атаку не приносять бажаного результату. Завершальним акордом цієї зустрічі став пенальті, призначений підопічним Сергія Швеця за гру рукою у власному карному майданчику. Олександр Микитенко без шансів реалізував цю можливість, остаточно розгромлюючи «грінченківців».

Після цього матчу можна зробити наступні висновки: вимушена гра КУБГ лише на контр-атаках ґрунтувалась через брак досвідчених футболістів. Заміни – невід’ємний компонент якісної гри, якого, на жаль, сьогодні їм бракувало. І «Політехнік» не безгрішний: вони створили щонайменше утричі більше моментів, але не всі шанси мали на своє логічне завершення, що ставить під сумніви проблеми із марнуванням нагод.