НМУ імені О.О. Богомольця та Університет імені Б.Грінченка розбивають своїх суперників

25 лютого відбулось аж два матчі розіграшу Кубку з міні-футболу. Хто пройде до чвертьфіналу визначали між собою пари НМУ – ДЕТУТ та НУБіПУ – Університет імені Б.Грінченка.

У матчі між НУБіПУ та Університетом імені Б.Грінченка з впевненим результатом 5:1 проходить у 1/4 фіналу

З впевненим результатом 5:1 збірна команда з міні-футболу Університету імені Б.Грінченка проходить НУБіПУ та крокую далі в 1/4 фіналу розіграшу Кубку.

Перед стартовим ствистком матчу між НМУ імені О.Богомольця та ДЕТУТ відбулась хвилина мовчання. Усі присутні вшанували пам'ять за загиблими на Майдані.

З початком матчу збірна НМУ імені О.Богомольця взяли приклад з футболістів Грінченка та встигли 7 разів відзначитись у воротах суперника, на що ДЕТУТ зміг відповісти лише одним забитим «голом престижу», який записав на свій рахунок Бубка Сергій.

Збірні ДЕТУТ та НУБіПУ вибувають з розіграшу Кубку, а НМУ імені О.Богомольця та Університет імені Б.Грінченка чекатимуть жеребкування 1/4 фіналу.