«Львівська Політехніка» стає новим чемпіоном України серед студентських команд з футзалу

8 грудня на паркеті спортивного комплексу Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відбулась фінальна частина ХІХ Чемпіонату України з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2019-2020 рр. У матчі за третє місце зустрічались місцевий колектив НПУ ім. Драгоманова з командою Національного університету «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка». Попри невдалий старт матчу, киянам вдалось відігратись із рахунку 3:0 та переломити хід зустрічі на власну користь і вибороти другі в своїй історії бронзові нагороди ЧУ. Гра завершилась перемогою «педагогів» із рахунком 7:4.

У фінальному матчі між собою зустрілись сумчани з Державного педагогічного університету ім. Макаренка та колектив із Національного університету «Львівська Політехніка». Як і півфінальній зустрічі проти «драгоманівців», сумська команда проявила характер і на останніх хвилинах відіграла два забиті суперником м’ячі, а отже долю чемпіонства було вирішено у серії післяматчевих пенальті. Більш досвідчені гравці зі Львова майстерно виконали всі свої удари та із рахунком 4:2 здолали команду Сум.

Одразу після матчу відбулась церемонія нагородження кращих футзальних студентських команд України, на якій вручив нагороди у індивідуальних номінаціях та командам Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва, Віце-президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Вадим Місюра. Перед стартом нагородження він звернувся до команд та глядачів онлайн трансляції: «Друзі, хочу привітати вас із довгоочікуваним завершення ХІХ Чемпіонату! Ми чудово розуміємо наскільки важливо було провести фінал чотирьох та вкотре довести всім, що студентський спорт продовжує існувати, попри всі ті негаразди, що нам подарував цей рік. Я переконаний, що сьогодні справжнім переможцем став саме студентський спорт і ми дуже вдячні командам та організатором за ту сміливість, яку вони продемонстрували під час підготовки та проведення даного турніру. Сподіваємось, що переможцю ніщо не завадить гідно представити Україну на європейських студентських змаганнях з футзалу, а ми будемо цьому сприяти будь-що».

Вадим Місюра нагородив кращих гравців команд у номінаціях:

Кращий воротар: Євген Балухта (СумДПУ ім. Макаренка)

Кращий гравець захисного плану: Вадим Білан («Полтавська Політехніка»)

Кращий гравець атакувального плану: Максим Чеберяк (НПУ ім. Драгоманова)

Кращий гравець: Олег Панасюк («Львівська Політехніка»)

Після індивідуальних нагород, було відзначено ректорів та керівників команд та безпосередньо головних дійових осіб фіналу чотирьох – команди учасники.

Владислав Третяк

Прес-служба ФАКС

 
9 грудня 2020

 143 перегляда

 
 
123123