Кращі у студентськмоу футзалі - кращі в Україні

На минулому тижні відбулося засідання Виконкому Асоціації футзалу України, де було вирішено питання із розподілом місць серед жіночих команд у Вищій лізі. Київський "Будстар-НПУ" отримав золоті нагороди сезону 2019/20 серед жіночих команд. "IMS-НУХТ" стали третіми у поточному сезоні.

Раніше через пандемію коронавірусу було прийнято ріщення про дострокове завершення чемпіонату серед жіночих команд.
Лідер чемпіонату за перемогами та грою київський "Будстар-ПНУ" сильно додав у порівнянні із минулим сезоном та здобув омріяні золоті нагороди цього року. Клуб ще до карантину зробив дуже солідний очковий гандикап над суперницями.
Одна із лідерок "Будстар-НПУ" студентка "педагогічного" Анна Шульга стала найкращою бомбардиркою сезону. У її активі 24 результативні удари. На другій сходинці рейтингу розташувалась ще одна футзалістка з НПУ Ксенія Гриценко, у її активі 14 голів. Дівчата провели дуже потужий сезон як на студетському, так і на всеукраїнсокму рівні. 
У номінації "Найкращий тренер" перемогу здобув Олександр Ратич, який є головним наставником чемпіонок.
Неодноразово футзалістки відзначали тренера киян, який вдало знаходив підхід до кожної футзалістки своєї команди та повертав віру гравчиням у власні сили. Саме він підняв планку команди на високий рівень, сподіваємось, що наступного сезону "Будстару-НПУ" вдасться не тільки тримати цей показник, а команда підійметься ще на одну сходинку у професійному рівні.
Боротьба за лідерство у номінації "Найкраща футзалістка" була однією із найбільш запеклих. Цього разу за першу сходинку боролись дві футзалістки київського "Будстар-НПУ" Ксенія Гриценко та Анна Шульга.
Із кожною новою відповіддю в опитуванні шанси дівчат ставали майже рівними. Та все ж, Анна трохи випередила свою напарницю по команді. Трійку лідерів замкнула капітан збірної України та "Тесли-ЗХО" досвідчена Юлія Титова.
Окрім згаданих вище представниць "Будстар-НПУ", в символічну збірну сезону також увійшла студентка Національного університету харчових технологій - Анастасія Кліпаченко.
Прес-служба ФАСК.
 
6 липня 2020

 68 переглядів

 
 
123123