КНУБА виривається у лідери завдяки черговій перемозі

16 грудня свій матч у другому турі поточного чемпіонату з футзалу відіграли Київський національний університет будівництва і архітектури та Київський університет ім. Бориса Грінченка.

Зі стартових хвилин стало зрозуміло, що ця зустріч носить принциповий характер, адже минулого туру підопічні Сергія Швеця зазнали розгромної поразки, а «Будівальник» мав закріплювати своє лідерство у групі А. Своє бажання перемогти господарі втілили завдяки першому моменту – Владислав Рибальченко, обійшовши захисників, точним ударом перекинув воротаря Сергія Седляра і відкрив лік забитим м’ячам у цьому поєдинку. «Будівельники» намагались грати щільно і високо пресингували. У середині першого тайму Максим Хамко подвоїв перевагу своєї команди, точно замкнувши простріл Григорія, одного з братів Комарів, які брали безпосередню участь у створенні гольового моменту. За перші 20 хвилин «грінченківці» декілька раз добігали до штрафного майданчика суперників та користувались помилками суперників, нав’язуючи їм свою гру. Але, такі дії не несли загрози воротам Максима Примаченка.

По перерві гравці керманича Володимира Новохатнього створили низку гольових моментів, які могли б втілитись у додаткові забиті м’ячі, якби не Сергій Седляр, який відбивав удари Дениса Чернобая, Максима Хамка та капітана Григорія Комара. Після цієї «ударної навали» гості намагались відчути м’яч у своїх ніг та взяти ситуацію під контроль, навіть програючи.  Одним із таких моментів, що втілився у гол, на 35-й хвилині став пробіг гравців групи атаки «грінченківців» – Артур Руських точно пробив у ворота, даруючи надію на нічию. За хиткого рахунку 2:1 «будівельники» вирішили уникнути нервового закінчення матчу і розставили все крапки над «і» до фінального свистка. Вони спіймали суперника на невдалих переходах із оборони в атаку та провели декілька своїх наступів. За останні чотири хвилини основного часу господарі ще тричі відправили м’яч у сітку воріт Сергія Седляра.  Авторами голів стали Даниїл Коваленко, Григорій Комар та Ярослав Гундер, які встановили остаточний результат 5:1.

За перші два тури можна прослідкувати тенденцію гри учасників змагань. «Будівельник» з КНУБА претендує повторити свій минулорічний успіх у футзальних змаганнях. У той час як команда з Університету Грінченка вдруге поспіль програє з розгромним рахунком – брак при передачах, нестача різкості та техніка поки що не дають бажаного результату.