«Будівельник» стримав «Політехнік» та вийшов у фінал

Друга півфінальна гра ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО під егідою ФАСК проходила у четвер, 27 травня на паркеті спортивного комплексу Київського національного університету будівництва і архітектури, де місцева команда «Будівельник» на правах переможця групи А приймала «Політехнік» з Національного технічного університету України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського.

Якщо для господарів поля груповий етап пройшов без особливих труднощів, команда лише одного разу зіграла внічию з НУБіПУ, то «політехніки» ледве потрапили до другого етапу змагань, лише в останньому 6 турі перегравши «Економіст» з КНЕУ та з трьома перемогами і такою ж кількістю поразок, хлопці з КПІ вийшли до півфіналу. Дивовижний результат, в який важко було повірити ще в середині групового етапу. Але команда Сергія Журавльова вже з перших хвилин почала доказувати, що вони потрапили в цю стадію не просто так і цей колектив не варто завчасно списувати з рахунків. Перший тайм переважно був за гостями, які були більш гострішими за опонента біля їхніх воріт. Слід відзначити впевнену гру молодого Олександра Маглича, завдячуючи якій господарі не пропустили ще до перерви. Щодо нагод у «будівельників», то перш за все на думку спадає непоганий удар від Сергія Побережного, який на себе прийняла поперечка воріт Григорія Воробйова. При рахунку 0:0 кращими гравцями на паркеті в складі обох команд були саме голкіпере, які надійно захищали власні ворота. Тому найцікавіше залишилось на другу половину гри.

У другій двадцятихвилинці гості продовжили грати більш агресивно та заведено, що призвело до того що вони відкрили рахунок на 26-й хвилині, коли чи то простріл, чи то удар від Владислава Синільнікова у власні ворота зрізав Григорій Комар, але гол цілком справедливо записала на ім’я саме 66-го номера «Політехніка». За такого рахунку в діях досвідчених гравців КНУБА стала помічатись певна нервовість, що призвело до чималої кількості помилок. Одна з таких помилок закінчилась другим голом від гостей на 34-й хвилині, а автором результативного удару став Сергій Голуб. За такого рахунку та лише 5 хвилин до фінального свистка, господарям необхідно було щось вигадувати і вони спробували випустити п’ятого польового гравця. Вже за хвилину це принесло свої плоди у вигляді точного удару зі штрафного від капітану «будівельників» Сергія Олійника. Він же оформив дубль на 38-й хвилині, змістившись з лівого флангу під робочу праву ногу та непогано з неї приклавшись по м’ячу, який залетів у кут воріт. Врятувати свою команду від такого пострілу було важко, тому рахунок став 2:2. Слід віддати належне господарям, які продовжували грати в більшості навіть за нічийного рахунку, адже їм необхідна була лише перемога в цьому протистоянні. Здобули вони її завдяки точному удару від Сергія Побережного, який лише на останній хвилині основного часу таки зміг пристрілятись та вразив ворота Григорія Воробйова. Навіть за прийнятного рахунку господарі тримали м’яч під контролем вп’ятьох та не дали можливості забити гравцям «КПІ» втретє, що дозволило Олійнику та компанії святкувати перемогу та вихід у фінал. Чудова командна робота від підопічних Олексія Кузнєцова та закономірний результат.

Тож переможці своїх груп очікувано виходять до фінального матчу, але як НУФВСУ, так і КНУБА не без проблем. Тим цікавішим буде фінальна гра, де зустрінуться дві по-справжньому чудові команди. Натомість «Політехнік» може поборотися з НУБіПУ за бронзові нагороди, що буде дуже пристойним для них результатом, з огляду на ті проблеми, що були в команди на груповому етапі змагань.