Бронзові медалі – нагорода за покер від Олега Сіренко

У перший день літа на паркеті спортивного комплексу Національного технічного університету України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського відбулась гра за бронзові нагороди ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва, в якому місцевий «Політехнік» приймав збірну команду Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Обидва колективи зазнали прикрих поразок на стадії півфіналу, але з огляду на їх шлях по груповому етапу цього сезону, загалом вони цілком справедливо вирішували між собою долю третього місця. «Політехнік» розпочав цю гру більш впевнено на правах господарів майданчику та вже в середині першого тайму вийшли вперед. Сприяла цьому голу помилка голкіпера гостей, який відбив м’яч перед собою, після удару опонента, а на добиванні першим був Артем Іващенко, який і вивів свою команду вперед. Цьому голу передувало взяття воріт від гостей, але арбітри справедливо зафіксували фол у нападі ще до удару. Гравці НУБіПУ побігли відіграватись, а основна ініціатива в стані гостей надходила від тріо Пашко, Сіренко та Ставничий. Хлопці чудово розуміли один одного на паркет та вибудовували свої атаки саме через цю зв’язку. Андрій Пашко двічі віддавав непогані передачі під удар Олегу Сіренко, але свою команду рятував Григорій Воробойв, який провів непоганий матч. Ще одного разу господарів врятувала поперечка воріт, після сильного удару від Олега Ставничого. Та зрівняти рахунок вдалось на 17-й хвилині, коли Дмитро Алехана віддав пас на вільного Олега Сіренко, який закотив м’яч у порожні ворота. Претензії голкіпера до захисту були зрозумілі, адже вони просто дивились, як суперники зрівняли рахунок. За дві секунди до свистка на перерву, стався певно ключовий епізод поєдинку. Удовий прострільний пас від Андрія Пашко на Сіренко, який ще до перерви оформив дубль. Цей гол у роздягальню став зовсім необов’язковим для «КПІ» та суттєво вплинув на їх настрій на другу половину зустрічі.

Другий тайм, як і очікувалось, проходив під диктовку гостей з НУБіПУ, які мали моральну та ігрову перевагу за підсумками тайму першого. До 35-ї  хвилини гра була напружена і ніхто не хотів помилятись, але підопічні Миколи Костенко мали більше небезпечних нагод, а у Воробйова вистачало роботи майже протягом усього поєдинку. «Політехнік» запам’ятався непоганим ударом від Владислава Сидільнікова, який ногою парирував Олександр Ходаченко. Та за п’ять хвилин до завершення матчу команди наче «прорвало». Спочатку Олег Сіренко до двох забитих голів ще у першому таймі до дав ще два за кілька хвилин, а асистували йому Ставничий та Пашко. Після цього команда Сергія Журавльова пішла грати з п’ятим польовим, аби встигнути врятувати гру. Скоротити відставання вдалось на 28-й хвилині, коли на ударній позиції опинився Джонамару Езендука та з дуже гострого кута пробив голкіпера НУБіПУ. Але гра без воротаря може зіграти злий жарт з вами, адже ваші ворота залишаються порожніми, чим і скористався Олександр Ходаченко на 28-й хвилині. Голкіпер перехопив пас суперника та поцілив у порожні ворота. Та господарі не здавались навіть при рахунку 5:2 та спробували провести фінальний штурм. Спочатку Артем Івщенко заробив пенальті, яке реалізував Сергій Голуб, а згодом шостий командний фол, який Сергій вже не зміг втілити у взяття воріт. Тож 5:3 на користь НУБІПУ та дуже заслужені бронзові нагороди ХVIІІ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр.

У футзальному сезоні залишився лише один матч, але найважливіший – гра між НУФВСУ та «Будівельником» з КНУБА, який відбудеться 9 червня. Але нам би хотілось вже зараз подякувати всім командам за цей сезон, який видався дуже непростим. Пандемія постійно вносила свої корективи у проведення змагань, проте нам вдалось зберегти студентський футзал в м. Києві завдяки Вам – ректори, викладачі, тренери та звісно ж гравці. Наступний сезон буде ще кращим, без жодних сумнівів, та ніщо не завадить нам отримувати задоволення від улюбленого виду спорту!