Біличанський каток не помітив НУБІП

Третій тур Вищої ліги серед жінок відчинявсяся матчем між командами НУБІП та НПУ ім. Драгоманова ''Біличанка''. Враховуючи перші два матчі у виконанні драгоманівок, питання фавориту гри відразу відпадало, адже 30-ть голів це вже якийсь космічний рівень. Ще до початку матчу стало зрозуміло, що за колектив НУБІПу будуть грати лише 5-ть футзалісток, отже гра буде без замін. Звісно, що у ''НПУ-Біличанки'' таких елементарних проблем не було, тому завданням чергового суперника драгоманівок було пропустити якомога менше голів.

Вже на 3-й хвилині відбулося жорстке зіткнення футзалістки НУБІПу та НПУ та відважна дівчина з ''аграрного'' продовжила гру, таки не залишивши команду в меншості до кінця гри. Перші 10-ть хвилин гри господині залу зуміли стримувати численні атаки суперниць, та все же з десятої хвилини на них звалилася злива голів. Яскраво про це говорить статистика : рахунок в першому тайм 5-0, 20-1 за ударами та тотальна перевага за контролем м'яча.

Другий тайм розпочався з блискавичного сольного проходу, який завершився  фантастичним ударом в верхній кут воріт, 1-5, невеличка надія з' явилася для НУБІПу. Та не довго раділи господині, це взагалі був один з останніх ударів по воротам НПУ до фінального свистка. На один гол драгоманівки відповіли вісьмома, безжально рострілявши воротаря аграріїв. Отже, фінальний рахунок 1-9.

Треба відзначити, що драгоманівкам наразі немає рівних та головним завданням суперниць наразі є лише пропустити якомога менше голів.