Анонс матчів 10.03 - 13.03

Лідер групи Б прийматиме команду ВІТІ, яка всіма силами прагне потрапити до плей-оф. Зустріч у першому колі завершилась із рахунком 9:3 на користь «харчовиків», а отже і в цьому протистоянні слід очікувати чималої кількості гольових нагод.

Різниця між цими командами становить лише один заліковий пункт, тому обидва колективи продовжують боротись за престиж свого університету.

Третя команда групи Б зіграє проти непередбачуваного колективу «АКФ», який може дуже неприємно здивувати свого суперника, попри те що вони останні в своїй групі.

Дуже важливий матч для команди Миколи Костенка в боротьбі за першу четвірку групи А. На п’яти НУБіПУ наступає команда КНТЕУ, тому їм не бажано втрачати очок у протистоянні з НУФВСУ.

Будь-який результат цього поєдинку не вплине на розподіл місць у турнірній таблиці жіночого чемпіонату з футзалу, тому команди просто мають шанс продемонструвати на що вони здатні.

Вкрай важлива гра для команди з «торгового». Тільки перемога дозволить КНТЕУ продовжувати боротьбу за вихід з групи, але чи вдасться їм нав’язати свою КНУ ім. Тараса Шевченка в їх рідних стінах?

«Педагоги» фантастично виглядають у цьому сезоні та фактично не помічають супротиву з боку своїх опонентів. Цього разу до них у гості завітають хлопці з ТНУ ім. Вернадського. Які не женуться за результатом, а просто отримують насолоду від улюбленої справи. Зазвичай такі матчі виходять найважчими для лідерів.

Команда КУБГ ще не втратила шанс на потрапляння до топ-четвірки групи, але цього разу на їхньому шляху стане «Будівельник», який загалом прагне повторити своє минулорічне досягнення та зіграти у фінальному матчі.

Дуже цікаве протистояння двох сильних команд з групи А. Попри не найкраще турнірне становище, «Політехнік» - дуже сильна команда, яку не варто списувати з рахунків.

Дискваліфікації:

Власенко 12.03. (ТНУ ім. В. Вернадського)

 
10 березня 2020

 124 перегляда

 
 
123123