Анонс матчів 02.03 - 06.03

Для дівчат с КУБГ останні 3 матчі були дуже непростими, тому це чудова нагода аби реабілітуватись за невдачі та закріпитись на третій сходинці турнірної таблиці.

Друга команда групи А прийматиме четверту. Ціна перемоги в цій зустрічі дуже важлива, адже між суперниками лише три очки різниці. Загалом заключні матчі групового етапу обіцяють бути дуже цікавими та насиченими на боротьбу.

В гості до «Політехніку» завітають лідери групи Б – команда НУХТу. Чи зможуть господарі щось протиставити іменитим «харчовикам»?

НАВС має кілька матчів у запасі, але якщо вони планують виходити з групи Б, то мають здобувати очки в матчі з «грінченківцями». Проте добре відомо, що суперник це не з простих.

Беззаперечний лідер жіночих змагань з НПУ ім. Драгоманова завітають в гості до колективу НУФВСУ. Чи вдасться підопічним Андрія Гончарука нав’язати боротьбу суперницям з «педагогічного»?

КНТЕУ фактично втратили шанси на боротьбу за потрапляння в першу четвірку своєї групи, тому матч з одним із аутсайдерів групи А вони проведуть без жодного морального тиску. Проте хлопці з ТНУ грають так увесь сезоні і подекуди демонструють, що команда значно додала в організованості гри.

Домашня перемога фактично гарантує НУФВСУ вихід з групи, але «шевченківці» спробують цьому протистояти та дати бій своєму більш іменитому супернику.

Лідер групи А зустрінеться з «європейцями», які за 10 турів здобули лише дві нічиї. Цей поєдинок – чудова нагода вирішити бомбардирські питання для гравців НПУ.

У другому колі змагань «АКФ» не виглядає тою командою, що могла відібрати очки у будь-кого ще до зимової перерви, проте колективу ВІТІ не слід недооцінювати цього суперника.

Досить простий поєдинок для команди НУХТ, в якому дівчата Тараса Шпички мають брати три очки та всі сили берегти на фактично «золотий матч» проти НПУ ім. Драгоманова.

 
2 березня 2020

 184 перегляда

 
 
123123