Анастасія Терех - студентка КНТЕУ, яка грає у жіночій команді НУХТу

- Привіт! Розкажи про себе: де народилась та зростала, на кого навчаєшся зараз і ким плануєш стати?

 -Привіт всім, я Настя Терех! Народилася я у Києві, тут і живу весь час. Навчаюся на четвертому курсі в Київському національному торговельно-економічному університеті, за спеціальністю філолог. Найбільше за все хочу грати у футзал, цим і займаюся, а далі життя покаже.

-Як почала грати у футзал? Який досвід, спортивні досягнення?

- Ще років в сім старший брат показав, що таке футбол, а з батьком часто дивилися трансляції матчів по телевізору. Багато років я грала у дворі, але лише влітку, адже в інший час була зайнята навчанням та іншими хобі. В старших класах грала вже частіше, деякий час навіть займалася великим футболом в київському "Атексі" (кинула через проблеми зі спиною), а прийшовши в університет, дізналася про існування студентської команди. Там мене помітила Світлана Головіна і запросила до своєї команди "5G" у ролі голкіпера. Разом ми перемогли в першій лізі України з футзалу,  отримали срібну та золоту нагороди в Чемпіонаті України з пляжного футболу. Через три роки я вирішила перейти в іншу команду і зв'язалася з тренером київського "IMS-НУХТ". Наразі я воротар "IMS" у вищій футзальній лізі України, хоча й почала тут як польовий гравець. На деяких іграх і тепер граю в полі. Також граю за черкаську команду в першій лізі України (у полі). З весни 2017 року я також виступаю за різні чоловічі команди в аматорських чемпіонатах Києва та Броварів, там граю як в полі, так і на воротах. На студентських змаганнях грала за КНТЕУ,  за НУФВСУ-КНТЕУ,  тепер за НУХТ, адже моя альма-матер не бере участі в чемпіонаті ФАСК серед жінок.

- Чи є ще захоплення, окрім футзалу?

- Найбільша моя пристрасть - футзал, другою можу назвати плавання. З дитинства займаюся в басейні, бо, за чудовим збігом обставин, моя бабуся - тренер з плавання. Зараз я вже професійно не займаюся, плаваю для себе, виступаю за команду університету на змаганнях. Маю розряд майстра спорту з підводного, а в класичному плаванні - І-й дорослий. Взагалі без спорту свого життя я не уявляю, люблю будь-яку активність, а особливо ігри з м'ячами. Колись займалася і баскетболом, і танцями, і кік-боксингом. Звичайно, інші справи для душі в мене теж є: граю на флейті, освоюю гітару, люблю читати класичну літературу тощо.

- Розкажи про рідних та того, хто вболіває за тебе.

- Підтримує мене вся родина, особливо бабуся, тато (хоча йому не завжди подобалось, що я граю в футбол) і коханий хлопець, який сам є організатором і капітаном футзальної аматорських команди. Друзі також не стоять осторонь: ходять вболівати на мої ігри, а з деякими і взагалі в одній команді граємо в аматорських чемпіонатах.

-Побажай всім щось у такий складний період часу.

- Звичайно, бажаю всім міцного здоров'я. А також хочу порекомендувати займатися справами - від прибирання домівки до освоєння нових хобі. Адже коли ми зайняті, не залишається часу на погані думки.

-Чого очікуєш від конкурсу «Міс фото ФАСК»?

- Завжди приємно перемагати, але і від іншого результату сильно не засмучусь. В будь-якому випадку, хочу подякувати всім за підтримку, всіх обіймаю!

Віддати свій голос Ви можете за цим посиланням: https://is.gd/R48fic

Прес-служба ФАСК

 
30 березня 2020

 238 переглядів

 
 
123123