XSPORT - інформаційний партнер ФАСК

Під час VIII Звітно-виборної конференції ГО ФАСК відбулась пролонгація договору між Президентом ФАСК Вадимом Місюрою та директором каналу XSPORT Олегом Шадруновим. Саме вони поставили свої підписи під контрактом, який розрахований на 1 рік.

Вкотре студентський спорт залучився підтримкою телеканалу та спортивного порталу XSPORT, який транслює ключові події футбольного та футзального сезону під егідою ФАСК.

Президент ФАСК нагородив команду телеканалу в особі Олега Шандурова почесною грамотою від Футбольної асоціації студентів м. Києва за вагомий внесок у розвиток студентського футболу в столиці, високий професіоналізм та плідну співпрацю.

Телеканал XSPORT присвячений спорту та здоровому способу життя. Ідеологія каналу – український спорт, всі його грані та прояви, його герої та недоліки. Представляє глядачам прямі трансляції найпрестижніших міжнародних та вітчизняних змагань, екстремальних видів спорту, пізнавально-розважальні програми, а також щодня - головні спортивні новини країни.

Завдяки телеканалу XSPORT велика кількість вболівальників по всій країні мали змогу побачити онлайн трансляції фінальних матчів розіграшів Кубку з футзалу серед жінок та чоловіків та Кубку з футболу серед студентських команд ВНЗ м. Києва.

Слідкуйте за новинами та анонсами найбільшої мультиспортивної медійної платформи та за трансляціями фінальних матчів розіграшів Кубків від Футбольної асоціації студентів м. Києва.

 

 
5 жовтня 2018

 214 переглядів

 
 
123123