Вадима Місюру переобрано Президентом Футбольної асоціації студентів м. Києва

Четвертого жовтня в залі засідання Вченої ради Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулась VIII Звітно-виборна конференція ГО «Футбольна асоціація студентів м. Києва».

Серед почесних гостей заходу були присутні Голова Ради ректорів Київського вузівського центру, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Куліков Петро Мусійович, заступник Голови комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Артамонов Володимир Олександрович, заступник директора департаменту молоді та спорту КМДА Панченко Людмила Володимирівна, заступник голови профспілки працівників освіти і науки України Чабанюк Ольга Анатоліївна, виконавчий директор Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Драпушко Ростислав Григорович, виконавчий директор ВФАС Горін Артур Володимирович.

На початку конференції, за дорученням народного депутата України, Президента Футбольної асоціації студентів Івана Івановича Крулька,  Виконавчий директор ВФАС студентів Артур Горін  відзначив Почесними грамотами за вагомий внесок в розвиток студентського футболу в м. Києві тренерів та викладачів київських ЗВО:  Мішаровського Р.М., Яценка О.В., Новицького Ю.В., Бойченка С.В., Шпичку Т.О.

Одним з основних питань конференції був звіт Президента ГО «Футбольна асоціація студентів м. Києва» Вадима Місюри, у якому він підбив підсумки роботи організації, її керівних органів та членів за звітний період та проінформував про основні пріоритети розвитку організації. Деталі ТУТ

Під час обговорення доповіді, делегати конференції акцентували увагу на основних проблемах розвитку студентського спорту та шляхів їх вирішення, а також визнали роботу виконавчого комітету ФАСК задовільною. Зокрема, голова Ради ректорів КВЦ,  Куліков Петро Мусійович висловив свою всебічну підтримку керівництву ФАСК та наголосив, що команда Асоціації обрала вірний шлях у пропаганді та розвитку студентського футболу в м. Києві. Представник профспілок Ольга Чабанюк зазначила: «Робота Президента ФАСК та його колектив допомагає студентам відчувати свою важливість для країни. Від імені профспілок обіцяю підтримку ФАСК та студентського футболу столиці».

Результатом конструктивної дискусії стала прийнята делегатами Конференції  «Програма Розвитку студентського футболу та футзалу в м. Києві на період з 2018 до 2020 років». (Додаток)

Головним питанням конференції було обрання на новий п’ятирічний термін керівних органів ФАСК. Одноголосно Президентом Футбольної асоціації студентів м. Києва було обрано Місюру В.Я., який виступаючи наголосив«Дякую за довіру та підтримку! Наша команда, яка включає в себе ректорів, представників спортивних осередків, викладачів, тренерів і звісно ж  студентів, продовжить плідну співпрацю для розвитку студентського футболу. Тільки разом ми можемо досягти всіх запланованих цілей та вивести студентський спорт на найвищій рівень».

Першим віце-президентом ФАСК було обрано Гриня А.Р., віце-президентами – Загороднього О., Бобровника С.І., Петрова Ф.Я., Цибіна С.Г. Було затверджено склад  Виконкому, членами якого стали представники футбольних осередків ЗВО та громадських організацій столиці. Головою ревізійної комісії ФАСК обрано Бортника С.М. Виконавчим директором Асоціації Виконком затвердив Латишева Антона.

Під час роботи VIII звітно-виборної конференції ФАСК відбулась пролонгація договору між Асоціацією та телеканалом XSPORT (інформація тут)

Завершуючи роботу конференції, Президент ФАСК ще раз наголосив на важливості співпраці громадських організацій із засобами масової інформації і запросив ведучого ведучого спортивних новин ТРК «Київ» Руслана Свіріна отримати нагороду Асоціації. Вадим Місюра відзначив, що цей телеканал завжди підтримував студентський спорт та допомогав залучати до нього якомога більше молоді (відео сюжет тут)

По завершенню конференції делегати привітали новообраного Президента ФАСК та зробили пам’ятну світлину тієї команди, що працюватиме на процвітання студентського футболу в столиці.

 

 
5 жовтня 2018

 675 переглядів

 
 
123123