У НПУ ім. М. Драгоманова відбувся фінал Кубку Ректора

4 квітня о 13.00 на майданчику спортивного комплексу Національного педагогічного університеті імені М.П. Драгоманова відбулась запекла боротьба за Кубок ректора з футзалу. У фінальному матчі за право володінням Кубком змагались команда факультету соціально-економічної освіти та управління і команда інженерно-педагогічного факультету.

На свято завітав ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко, який не пропускає жодного матчу і можливості повболівати за своїх студентів з трибуни, а також привітати їх із заслуженою перемогою та порадіти їхнім успіхам разом з ними.

Серед почесних гостей на святі були присутні члени ректорату НПУ імені М. П. Драгоманова та голова первинної профспілкової організації студентів НПУ імені М.П.Драгоманова, член Виконкому ФАСК - Станіслав Цибін. Завітав на свято і Президент Футбольної асоціації студентів Києва Вадим Місюра, який нагородив зірку українського футболу, заслуженого тренера України - Олексія Михайліченко Почесною грамотою  за плідну співпрацю, вагомий особистий внесок у справі розвитку, пропаганди та популяризації футболу серед студентської молоді м. Києва та з нагоди 55-річчя від Дня народження.

Два тайми не стихали бурхливі емоції ні на футбольному майданчику, ні на трибунах. Команди підтримки в перервах розважали своїми акробатичними трюками й танцювальними фігурами, а хлопці обох команд не здавалися в боротьбі за першість й тримали зал в напруженні до останньої хвилини, яка й виявилась вирішальною.

Перемогу здобула команда факультету соціально-економічної освіти та управління, яку ми вітаємо зі здобуттям Кубку ректора з футзалу 2018.

Джерело інформації: http://www.npu.edu.ua/ua/podii/9-ss/4488-kubok-rektora-z-mini-futbolu-2018

 
9 квітня 2018

 318 переглядів

 
 
123123