ТМ Select - технічний партнер ФАСК

Минулого тижня в офісі компанії Select Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра разом з головним  директором компанії «Джаст Спорт» (офіційним дистребьютором  торгової марки Select в Україні) Павлом Присяжнюком  підписали угоду про співпрацю. Згідно з угодою, ТМ  Select другий рік поспіль стає технічним партнером ФАСК.
М’яч Select Futsal Tornado IMS цього сезону стає офіційним м’ячем змагань ФАСК з футзалу, що дає змогу футзалістам асоціації грати тільки найкращими м’ячами від всесвітньо відомого бренду   Select. Крім того, ТМ  Select планує нагородити кращих футзалістів фінальних змагань фірмовими подарунками, що заохотять гравців й надалі підвищувати свій клас.
 
 
 
 
«Футбольна асоціація студентів м. Києва вдячна за підтримку ТМ  Select. Інтерес відомих спортивних брендів до студентського спорту підтверджує, що ми на правильному шляху розвитку. Разом з менеджментом ТМ  Select ми плануємо реалізувати декілька цікавих медійних проектів, що заохотять інтерес студентів до змагань ФАСК з футзалу» -  відзначив Президент ФАСК Вадим Місюра.
«Для нас співпраця з ФАСК  крок до розширення нашої аудиторії. Студентський футзал столиці  – чи не наймасовіший вид змагань серед молоді Києва й ми будемо усіляко підтримувати різні ініціативи в студентському спортивному середовищі. Впевнені,  що цьогорічні змагання ФАСК будуть  мати інтригу до самого завершення, а футзал буде тільки найвищого ґатунку»  - прокоментував підписання угоди генеральний директор ТМ Just Sport Павло Присяжнюк.
 
Нагадаємо, змагання з футзалу стартують вже 13 листопада. Слідкуйте за анонсами.  
 
 
Прес-служба ФАСК
 
 
 
20 жовтня 2017

 401 перегляд

 
 
123123