SPORT.ua – інформаційний партнер Футбольної асоціації студентів м. Києва

21 грудня директор ООО «Спорт юей» Михайло Реуцький та Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра поставили свої підписи під контрактом про співпрацю та інформаційну підтримку студентського спорту.

«Футбольна асоціація студентів м. Києва вдячна за підтримку інтернет-порталу SPORT.ua. Одним із пріоритетних напрямів розвитку студентського спорту в країні та столиці зокрема, є інформаційна підтримка партнерів та поінформованість небайдужих вболівальників та друзів ФАСК. Разом з менеджментом SPORT.ua ми плануємо реалізувати декілька цікавих медійних проектів, що заохотять інтерес студентів до змагань ФАСК з футболу та футзалу» -  відзначив Президент ФАСК Вадим Місюра.

«Важко представити студентські роки без фізичної активності, а особливо без футболу. Це і спілкування, і здоровий спосіб життя, і азарт! Ми дуже раді підтримати студентство м. Києва, та сподіваємось внести свій посильний вклад в розвиток здорової молоді в столиці та у всій нашій державі» - прокоментував підписання угоди директор ООО «Спорт юей» Михайло Реуцький.

SPORT.ua – це незалежний спортивний інтернет-портал, який посідає перше місце по відвідуваності в Україні серед загальноспортивних сайтів. Близько одного мільйону унікальних відвідувачів та близько тридцяти мільйонів переглядів щомісяця. SPORT.ua було засновано в 2003 році і вже майже протягом 15 років сайт інформує відвідувачів про основні спортивні події в Україні та світі.

 
23 грудня 2017

 470 переглядів

 
 
123123