Select Futsal Tornado – офіційний м’яч змагань з футзалу ФАСК

Члени Виконкому ФАСК на черговому засіданні обрали офіційний м’яч проведення змагань з футзалу під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва. Цим м’ячем став Select Futsal Tornado, що ідеально підходить для гри студентських команд вищих навчальних закладів.

Компанія Select має довгу історію виробництва футзальних м’ячів і поступово поліпшує їхні ігрові характеристики. Останнім часом данська компанія надає унікальну можливості клубам і Федераціями спільно розробляти ексклюзивні моделі ігрових снарядів під конкретні умови використання. Компанія поєднує свої технології і досвід з ідеями споживачів, і це дійсно щось нове для ринку. Цією нагодою зуміла скористатися Федерація футзалу міста Києва для того, щоб створити таку модель м’яча, яка була б ідеально адаптована до українських реалій, а це не найкраще покриття залів, висока інтенсивність використання і т.ін.

За основу новинки було взято надзвичайно популярний в усьому світі Select Futsal Master. Нова модель отримала назву Select Futsal Tornado і яскравий дизайн для швидшої реакції гравців на майданчику. М’яч зроблений з якісного поліуретану, який покрили трьома ламінованими шарами, таким чином, зробивший його максимально зносостійким. Три ламінованих шари поліуретану зшиваються разом винятково вручну. Основними перевагами даного м’яча є спеціальна ціна для команд-учасниць змагань під егідою ФАСК та логотип Футбольної асоціації студентів м. Києва нанесений на його поверхню.

М'яч являє собою ексклюзивну спільну розробку Select Sport A/S і Федерації футзалу Києва. Барвистий дизайн для поліпшення видимості і швидшої реакції гравця. Матчевий і тренувальний м’яч, виготовлений з високоякісного матеріалу PU. Спеціально розроблена бутилова камера гарантує надійний низький відскок, що дозволяє його легко контролювати. Клапан з подвійним блокуванням гарантує, що м’яч є герметичним. М’яч зшитий вручну. Найкращий вибір для матчів і тренувань аматорських команд.

Офіційний м’яч чемпіонату України з футзалу у Другій лізі і Аматорської футзальної ліги України (АФЛУ).  М’яч отримав сертифікацію за стандартом IMS (International Match Standard), який еквівалентний стандарту FIFA Quality, а це означає, що ігровий снаряд пройшов серію суворих випробувань. Відмінність між цими стандартами полягає в тому, що м’ячами з печаткою IMS заборонено грати у матчах під егідою ФІФА. Зате ними можна грати на змаганнях нижчого рівня і використовувати як тренувальні, адже їхня ціна нижче, бо за кожен м’яч з сертифікатом FIFA Quality виробник виплачує роялті ФІФА.

Не зважаючи на невелику вартість, футзальный мяч Select Futsal Tornado може прослужити декілька років, навіть за умов дуже частого використання. Це досягається завдяки міцному каркасу і ручній зшивці панелей м’яча. Також не варто забувати про правила догляду за м’ячем.

Як бачимо, вийшла справжня "робоча конячка", що здатна витримувати екстремальні навантаження.

 

 
23 жовтня 2017

 271 перегляд