Руслан Хоботов – новий голова Федерацї футзалу м. Києва

У вівторок, 18 вересня, відбулася позачергова конференція Федерації футзалу Києва (ФФзК). Причиною скликання позачергової конференції стала заява про звільнення голови організації Миколи Сергієнка. З 34 делегатів на конференції зареєструвалося 29.

Першим питанням порядку денного стояли вибори голови ФФзК.

На засіданні зі вступними словами виступили президент Асоціації футзалу України Сергій Владико та голова Федерації футболу Києва (ФФК) Ігор Кочетов.   

Після цього відбулося таємне голосування. 28 делегатів віддали свій голос за члена Виконкому ФАСК Руслана Хоботова, а 1 не взяв участі у волевиявленні. 

Другим питанням порядку денного значилися вибори керівних органів ФФзК.

Спочатку делегати проголосували за припинення повноважень заступників голови і членів виконкому, а згодом проголосували за новий склад керівних органів.

Президента ФАСК Вадима Місюру обрали до числа членів Виконавчого комітету ФФзК.

Наостанок було оголошено про плани Федерації випустити книгу, присвячену історії київського футзалу, оскільки в цьому році ФФзК виповнюється 20 років. У свою чергу Сергій Владико повідомив, що 28 або 29 грудня АФУ проведе матч зірок (місто і формат ще визначаються), в рамках якого відбудеться конференція і святкування 25-річчя Асоціації футзалу України із залученням заслужених діячів гри 5 на 5 з усіх регіонів.

 

 
18 вересня 2018

 150 переглядів

 
 
123123