Ректору КНТЕУ виповнюється 70 років!

Колектив Футбольної асоціації студентів м. Києва щиро вітає Ректора Київського національного торговельно-економічного університету, професора, доктора економічних наук, академіка Академії педагогічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України Анатолія Антоновича Мазаракі.

За часи керівництва Анатолія Антоновича університетом відбулись суттєві зміни в покращені спортивної інфраструктури університету та всебічна підтримка футбольній команді «Меркурій», яка за останні п’ять років кілька разів ставала чемпіонами України серед студентських команд з футболу, перемагала у фіналах розіграшу Кубку столиці під егідою ФАСК та ставала чемпіоном м. Києва. Також останні роки все більше уваги приділяється розвитку футзалу в КНТЕУ. Зараз ці успіхи є прикладом для багатьох провідних ЗВО країни, в чому є безпосередня заслуга керівництва університету.

Вітаємо Вас з ювілеєм, щиро вдячні за вагомий внесок у розвиток та популяризацію студентського футболу в Україні та бажаємо міцного здоров’я, довголіття, підтримки та розуміння від рідних та близьких людей!

Прес-служба ФАСК

 
27 липня 2020

 42 перегляда

 
 
123123