Президент ФАСК Вадим Місюра нагородив призерів дитячого турніру «Дзвони Чорнобиля»

В середу, 12 травня у Деснянському районі міста Києва відбувся щорічний традиційний дитячий футбольний турнір присвячений вшануванню пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС. Так юні спортсмени 2011-2012 років народження – вихованці футбольних клубів столиці вшановують пам’ять ліквідаторів аварії та постраждалих внаслідок цієї трагедії. Організовано футбольні змагання за підтримки Федерації футболу м. Києва, Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та Управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

За традицією, турнір пройшов на центральному районному стадіоні по вулиці Драйзера, 2-Б і цього разу зібрав 4 команд дитячих футбольних клубів. Для нагородження юних чемпіонів та призерів турніру було запрошено Президента Футбольної асоціації студентів м. Києва, який разом з видатним футболістом Динамо та національної збірної України Владиславом Ващуком вручили командам цінні подарунки та медалі за несамовиту боротьбу на футбольному полі. Так цього року чемпіонами стала місцева команда «Троєщина», друге місце у ДЮСШ №14 , бронза у команди «Парма», а четверте місце посів колектив «Фаворит».

Президент ФАСК Вадим Місюра: « Головною метою даного турніру стало вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС та всіх, хто постраждав від цієї жахливої трагедії. Цей турнір проводиться з 1996 року та викликає захоплення у зовсім ще юних футболістів, які швидко виростуть. Проте в їх пам’яті залишаться спогади про трагедію, яка навіть після 35 років об’єднує українців».

Прес-служба ФАСК

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

 
13 травня 2021

 69 переглядів

 
 
123123