ФАСК вітає Першого віце-президента з ювілеєм!

27 грудня свій 65-й День народження святкує Перший віце-президент та один з засновників Футбольної асоціації студентів м. Києва Андрій Романович Гринь.

Свою спортивну діяльність Андрій Гринь розпочав в далекому 1976 році, коли закінчив Інститут фізичної культури і спорту та за прикладом батька пішов працювати у добровільне спортивне товариство «Трудові резерви». Згодом був вступ до аспірантури рідного інституту та захист дисертації у 1984 році, після чого молодого та талановитого тренера було запрошено на роботу викладачем в інституті фізичної культури. З 1994 по 2012 роки, Андрій Романович був завідуючим кафедрою фізкультури в Інституті праці та соціальних відносин. А з 2012 по сьогоднішній день він є доцентом кафедри фізичної культури НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського.

В житті Першого віце-президента ФАСК є одна найбільша та найвагоміша глава – робота на благо розвитку та популяризації студентського спорту в Києві та в Україні загалом. В 1999 році було прийнято рішення створити громадську організацію «Футбольна асоціація студентів м. Києва» і одним з її очільників був Андрій Романович Гринь. Протягом останніх 20 років його робота є невід’ємною складовою успіхів та здобутків ФАСК, а з 2007 по 2013 роки він був Президентом асоціації.

Прийміть щирі вітання від колективу Футбольної асоціації студентів м. Києва з нагоди ювілею! Бажаємо Вам не втрачати впевненості у обраній справі, щиро вірити в удачу і дарувати любов рідним, не переставати мріяти і посміхатися.

 
27 грудня 2019

 103 перегляда

 
 
123123