Пента-трик Коби, хет-трик Максимця

У четвер, 11 листопада на футбольному полі СШ №231 відбулась гра 7 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому збірна Національного університету фізичного виховання і спорту України приймала команду «Динамо-Академія» з Національної академії внутрішніх справ.

Очевидним фаворитом цього протистояння були чинні віце-чемпіони змагань з НАВСу, але це не допомогло їм на старті поєдинку і вже на 5-й хвилині гри Дмитро Єрмак отримав перед собою вільний простір та реалізував першу нагоду в матчі, відкривши рахунок. Загалом, слід відзначити, що нападник НУФВСУ дуже непогано виглядає на фоні своїх партнерів по команді, не у якихось ігрових аспектах, а у своїй впевненості та настирності, що дозволяє йому регулярно відзначатися забитими м’ячами. Гості трохи занервували, пропустивши першими, але дуже швидко рахунок зрівняв Владислав Коба. А вивести НАВС вперед допоміг дубль від Сергія Максимця на 17-й та 38-й хвилинах, завдяки чому «динамівці» пішли на переву, маючи комфортну перевагу в рахунку.

По перерві команда НАВС продовжила збільшувати свою перевагу. На старті тайму Владислав Коба оформив дубль, реалізувавши вихід віч-на-віч. Згодом Максимець оформив хет-трик, замкнувши простріл в карний майданчик. А далі команда полача грати на свого нападника і Коба зміг ще тричі відзначитись у воротах Івана Ульяницького, якого також можна назвати одним з кращих гравців НУФВСУ в поточному сезоні, навіть попри їх результати. П’ять забитих м’ячів від капітана НАВСу Владислава Коби та загальний рахунок в матчі 8:1 на користь гостей з «Динамо-Академії», які здобули шосту перемогу в 7 турах. Для НУФВСУ це чергова поразка, з якої ніхто не робить трагедії, адже та молодь, що є в обоймі тренерського штабу, отримує дуже важливий для себе досвід гри із досить серйозними суперниками, можливо результату необхідно буде очікувати вже у весняній частині змагань, а можливо і у наступному сезоні. Важливо тільки аби із цих результатів було винесено урок та отримано досвід, а не ще більше страху перед своїми суперниками.