Ні матчу без червоної картки та супергол від Головатенко

У вівторок 16 листопада відбувся центральний матч 8-го туру між командами з Київського університету імені Бориса Грінченка та Київським національним торгово-економічним університетом на полі школи №231. У турнірній таблиці команди щільно переслідують одна одну, але «грінченківці» вже відіграли 9-тий тур. Тому їм було вкрай важливо здобути очки у протистоянні з чинним чемпіоном.

У першому таймі команди «привітали» одна одну гострими нагодами. До перспективних гольових ситуацій гостей можна зарахувати удари Назара Приходька, Андрія Головатенка та Дениса Хруля, які пробивали точно в руки воротаря господарів Сергія Седляра. «Грінченківці», відбившись після чергової навали суперників, також розганяли свої контр-атаки, демонструючи, що відсиджуватись в обороні всі 90 хвилин вони не збираються. У першій половині зустрічі господарі мали декілька гольових ситуацій, коли півзахисник Максим Крук тричі опинявся на ударних позиціях. Але його удари були парирувані голкіпером Ярославом Проценком, який вчасно виходив із воріт. Моменти виникали як в одної, так і у іншої команди, однак реалізація залишала бажати кращого. На 41-ій хвилині гості заробили перспективний штрафний удар, неподалік карного майданчика Сергія Седляра. Андрій Головатенко поцілив прямо у дальній кут воріт, відкриваючи рахунок на користь команди з КНТЕУ. Фантастичний удар видався у 11 номера гостей.

У другому таймі рахунок довго тримався 1:0, попри численні моменти обох команд. Удари Костянтина Захарченка не несли загрози володінню воротаря господарів, так само як і моменти гравців групи атаки «грінченківців». Найгострішим моментом можна вважати вихід Максима Крука віч-на-віч із Ярославом Проценком. Але півзахисник, навіть перекинувши голкіпера «черпачком», відправив м’яч повз ворота.

Під кінець зустрічі у карному майданчику гостей стався неоднозначний епізод: м’яч від Владислава Никоненка, який проривався крізь центральних захисників, поцілив у руку одному з них, на думку нападника. Однак, головний арбітр матчу не трактував цей момент як пенальті, дозволивши грати далі. Капітан «грінченківців» доволі емоційно зреагував на рішення арбітра, демонструючи явну незгоду. За цей вчинок на 86-ій хвилині Никоненко отримав пряму червону картку, залишаючи свою команду у меншості. Гравці «Меркурію», скориставшись осічкою, довели свою справу до кінця – на 90-тій хвилині Олександр Ярмак забив другий гол, ставлячи крапку на остаточному рахунку.

У трьох матчах поспіль «грінченківці» бачать перед собою червоне світло. Чим обумовлена така неприємна статистика для підопічних Сергія Швеця ми можемо лише здогадуватись. СК КНТЕУ «Меркурій» під керівництвом Олексія Яценка продовжує свою безпрограшну серію, і ще жодного разу команда не втратила очок. Чи зможуть «меркурівці» завершити перше коло змагань нотою перемоги – ми дізнаємось у 9-ому турі.