НАВС вириває перемогу над принциповим суперником

5 листопада у селі Віта-Поштова відбувся завершальний матч 6-го туру столичного ХХІІІ Чемпіонату з футболу серед студентських ЗВО. «Динамо-Академія» з Національної академії внутрішніх справ приймала колектив з Київського університету імені Бориса Грінченка.

Наставники команд сформували найбільш оптимальні склади, але гості прибули на поєдинок без свого форварда та головного бомбардира Владислава Никоненка. Ця втрата не могла не позначитись на грі в атаці та на результативності КУБГ. Зі стартових хвилин віце-чемпіони створювали собі моменти біля воріт суперника. За перші 15 хвилин гравці НАВСу декілька разів пробивали у площину воріт, але воротар парирував удари. Попри домінування у центрі поля, гості намагались використовувати свої моменти. Але м’яч не волів летіти у сітку воріт «динамівців». «Грінченківці» здебільшого грали від оборони, і чи не єдиними гострими моментами були не зовсім точні удари від Максима Крука та Артема Каторгіна. На контр-випади противників, господарі активно підключали правий фланг атакувальних гравців, швидко долаючи свою частину поля та нав’язуючи боротьбу захисникам. Рахунок міг бути відкритий у першій 45-хвилинці, але кілька поспіль штрафних, які подавав Євген Миколаюк, не вдалось втілити у перевагу. Перший тайм завершився із сухим рахунком 0:0.

У другій половині зустрічі фол на Владиславі Шулипі призвів до небезпечного штрафного, після якого «Динамо-Академія» забила гол. Але взяття воріт було скасовано через положення поза грою. Гості декілька разів намагались контратакувати, але суперник вигравав дуелі в обороні. Заключна третина гри була сповнена боротьби та палких емоцій, які зіграли проти «грінченківців». Господарі все частіше підступали до карного майданчика Сергія Седляра, підвищуючи градус напруги.

Одним із яскравих епізодів матчу, який став доленосним для обох команд, стало вилучення Захара Дудара на 79-тій хвилині. Підкат трактувався як серйозне ігрове порушення. Із цим рішенням арбітра не погодився Артем Каторгін, який вслід за одноклубником побачив перед собою червоне світло за неспортивну поведінку. Одночасно з цими подіями гравці обох команд, переживаючи емоційне напруження, трохи поштовхались у карному майданчику. Але головний суддя вирішив не карати футболістів картками, яких у цьому матчі було вдосталь.

Останні 10 хвилин стали вирішальними у дуелі НАВС та команди з Грінченка. Всього за 120 секунд Сергій Сергієнко та Василь Чекед змінили рахунок матчу на користь «Динамо-Академії», маючи чисельну перевагу.

Завдяки цій перемозі НАВС повертається на другу сходинку турнірної таблиці. 2:0 – це не той результат, на який очікували підопічні Сергія Швеця, особливо після гіркої поразки від «динамівців» у першому колі Чемпіонату України серед студентів (3:0). І постає гостре запитання: чи зможе команда з КУБГ зробити висновки із першої поразки в сезоні? Аби давати бій таким суперникам, як "Динамо-Академія" необхідно не мати проблем із ігровою та позаігровою дисципліною в команді.