«Меркурій» не втрачає очок, Хруль знову відзначається

У середу, 13 жовтня на футбольному полі стадіону «Атлет» відбулась зустріч 3 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому команда «Медик» з Київського медичного університету приймала «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету.

Чинні чемпіони підійшли до цього протистояння у чудовій формі та в гарному настрої, адже в минулому турі вони не залишили шансів супернику з НПУ ім. Драгоманова, проте і для «медиків» попередній тур видався дуже вдалим, адже вони здобули історичну перемогу на командою НУФВСУ. Гості, на правах фаворита протистояння, розпочали цю гру з власних атак. Перший удар в площину воріт був у виконанні кращого нападника минулого сезону Дениса Хруля, але постріл видався простим для голкіпера з КМУ. Ще одна непогана атака із завершенням у вигляді точного удару вдалась гравцям «торгового» ближче до середини тайму, знову активний Хруль пробивав по воротах Данили Радича, а на добиванні першим був Артем Стрілець, у якого не вийшов точний удар із гострого кута. Після стартової активності суперників, господарі поля нарешті почали створювати свої моменти. Бездоганну нагоду, аби відкрити рахунок в матчі мав Данило Соколенко після скидки головою на дальню стійку від Владислава Дороша, проте центральний захисник «медиків» не влучив у ворота, завдаючи удар у ефектному падінні. Дуже активним у першому таймі був Олексій Литовченко, один з його моментів міг завершуватись голом, але удар парирував Олександр Степанченко. Ключовий момент в першому таймі стався на 37-й хвилині, коли  Андрій Романенко отримав м’яч у центрі, розвернувся та вийшов на ударну позицію з-за меж карного майданчика. Удар вийшов і точним, і досить сильним, аби застати зненацька Радича. Підопічні Олексія Яценко вийшли вперед до перерви, що додавало їм впевненості у власних силах на другу половину гри.

Після перерви відбулись заміни у складі команди господарів, що суттєво вплинуло на їхню гру у відборі та в центрі поля. Натомість «Меркурій» раз-по-раз турбував володіння Данили Радича. Двічі «медиків» рятувала поперечка воріт. Спочатку пробивав Олександр Ярмак, а згодом каркас воріт став на заваді дублю від Андрія Романенко. Чимало нагод мав Денис Хруль, але футбольна фортуна нагородила нападника за активну роботу протягом усього матчу лише у доданий арбітром час На 90+4-й хвилині Іван Гриб асистував «десятці» КНТЕУ і той забив свій 6 м’яч у поточному сезоні та наздогнав у списку кращих бомбардирів Владислава Никоненко з КУБГ. Господарі помітно втомились у другому таймі, тому нагод вони майже не мали, не допомогли навіть заміни. Тож 2:0 на користь чинних чемпіонів, які за три матчі забили 20 голів та пропустили лише одного разу. Досить потужний старт від команди Олексія Яценко. Натомість Олег Царюк та його підопічні зіграли майбуть три найважчі матчі на старті чемпіонату та спробують реабілітуватися вже у наступному турі в матчі з «Будівельником».

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – Parimatch Foundation