«Легпром» здобуває перші очки в сезоні

У понеділок, 1 листопада на футбольному полі коледжу ім. Сухомлинського стартував 6 тур ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів, в якому «Легпром» з Київського національного університету технології і дизайну приймав команду «Будівельник» з Київського національного університету будівництва і архітектури.

Для «будівельників» цей матч став вже сьомим у поточному чемпіонаті, а за попередні тури вони здобули три перемоги та наблизились до четвірки кращих команд у турнірній таблиці. Натомість підопічні Костянтина Бабича не заробляли очок в попередніх 6 турах. Одразу слід відзначити, що команда з КНУБА у цьому конкретному матчі була не готова функціонально, аби нав’язати боротьбу за очки. Однак, слід віддати належне Рибаку та компанії, які хотіли відігратись за всі ті прикрі поразки, яких вони зазнали в попередніх матчах. Вже на 15-й хвилині господарі поля закінчили пристрілюватись по воротах суперників, а кращий бомбардир своєї команди Нікіта Рибак реалізував вихід віч-на-віч з воротарем, відкривши рахунок в матчі. Ще до перерви Рибак оформив хет-трик у схожій для себе манері центрального форварда, на що гості відповіли однією дуже непоганою атакою та голом від Владислава Романюка. Але загалом ігрова перевага була цілковито на боці команди з КНУТД.

У другому таймі «легпромівці» відчули смак першої перемоги та продовжили бігти вперед, а Нікіта Рибак відчув, що завдяки цьому матчу може наблизитись до когорти кращих бомбардирів чемпіонату. Ще два голи від нападника в другій половині гри та загалом пента-трик в матчі. Загалом у форварда вже 9 забитих голів у поточному чемпіонаті, що є дуже непоганим результатом для команди, яка здобула лише першу перемогу в сезоні. Своїми дебютними м’ячами за «Легпром» відзначились також Дмитро Чередніченко, Роман Руденко, Олександр Гриневич  та Богдан Бондаренко, а остаточним результатом гри став рахунок 9:1 на користь колективу з КНУТД. Така гра повинна додавати впевненості підопічним Костянтина Бабича, а самі гравці не мають звертати уваги на проблеми суперника зі складом. Натомість «Будівельник» в наступному турі точно буде краще готовий та заряджений на реабілітацію за цю нищівну поразку.

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – Parimatch Foundation