Легпром реабілітувався за розгромну поразку у попередньому турі

18 листопада відбувся матч 9-го туру столичного ХХІІІ Чемпіонату з футболу серед студентів, де команда з НПУ ім. М. Драгоманова приймала в гостях «Легпром» з КНУТД.

У минулому турі обидві команди зазнали розгромних поразок від своїх суперників, тому у цьому матчі гравці мали продемонструвати свою психологічну витримку.  Зі стартових хвилин «легпромівці» високо накривали суперника і отримали швидкий результат – на 5-ій хвилині рахунок відкрив Микита Рибак. Капітан гостей взяв на себе ініціативу і створив момент майже із нічого. Однак, господарі не мали наміру так швидко здатись. «Легпром», відверто «просівши», дозволив підопічним Мар’яна Марущака вийти у контр-випад. Через хвилину Ярослав Плотницький потурбував володіння Назарія Клочая і зрівняв рахунок.

Наступні 10 хвилин були багатими на нереалізовані моменти. Близькими до мети були Дмитро Чередніченко, Ярослав Самощенко та Богдан Бондаренко, але м’яч вперто летів повз ворота. Постійні моменти, що виникали біля воріт Олександра Бєлкіна, врешті-решт принесли результат – захисник «драгоманівців» доволі необачно зіграв у своєму ж карному майданчику, дозволивши Микиті Рибаку його «обікрасти», вийти один-на-один із голкіпером і вдруге забити у цьому поєдинку. А комфортну перевагу для своїх одноклубників встановив Ярослав Самощенко, забивши третій гол на 25-ій хвилині.

По перерві «драгоманівці» намагались відштовхуватись не від результату, а від бажання продемонструвати свою якість гри. Попри комбінування та декілька напівмоментів, що мали флангові півзахисники, гості на 55-ій хвилині знову забили. Голом відзначився Дмитро Чередніченко, що зрештою знайшов свій момент. Незабаром господарі вибігли у контр-атаку, і опорні захисники проґавили Ярослава Плотницького, який відправив м’яч у сітку воріт. Сповнені натхнення «драгоманівці» ще раз намагались нав’язати боротьбу супернику, але їх зупинив черговий пропущений гол від Олександра Васькова на 70-ій хвилині. А через три хвилини пенальті за фол у штрафному майданчику Бєлкіна реалізував Микита Рибак, забивши четвертий м’яч за цей поєдинок. Навіть за рахунку 2:6 господарі не зневірились і організовано пішли у наступ. Позиційна атака принесла бажаний результат – Максим Демчук забив свій дебютний гол у поточному сезоні. Під кінець другого тайму «легпромівці» створили декілька нагод, що втілились ще у два голи.

Загальний рахунок матчу – 3:8. Підопічним Мар’яна Марущака так і не вдалось взяти очки. Тактика «на виніс» не принесла свої плоди – 8 поразок у 8 поєдинках. Команді з Київського національного університету технологій та дизайну вдалось здобути бажану перемогу, яка дозволила наздогнати найближчого конкурента – «Будівельника» з КНУБА – та чи надовго?