КУБГ взяв реванш за поразку в матчі за «бронзу»

11 листопада, у рамках 7-го туру ХХІІІ Чемпіонату з футболу серед студентів м. Києва команда з Національного університету біоресурсів та природокористування України приймала гостей з Київського університету імені Бориса Грінченка.

Спочатку варто зазначити, що минула зустріч між цими двома колективами була на початку вересня, коли НУБіПУ виграв бронзові нагороди у матчі за третє місце. Тому підопічним Сергія Швеця було вкрай необхідно продемонструвати, що поразка 3:1 – це лише збіг обставин.

У дебюті поєдинку команди обмінялись прострілами, які не несли особливої загрози воротам ні Сергія Седляра, ні Ростислава Сидоренка. Перший тайм пройшов рівно, напівмоменти виникали у обох команд, однак м’ячі після прострілів Владислава Никоненка та Андрія Бабенка летіли вище воріт. Гострий момент «нубіпівці» мали під кінець першої половини зустрічі. В останній момент голкіпер «грінченківців» зумів витягнути м’яч з-під поперечини, врятувавши свою команду від пропущеного голу. Завершальні хвилини були сповнені боротьби в карному майданчику гостей, адже господарі намагались схилити рахунок на свою користь якомога скоріше до свистка арбітра. На жаль, низка кутових та простріли від Степана Клименка не увінчались успіхом, і команди пішли на перерву за «сухого» рахунку.

У другому таймі колективи вийшли на поле ще більш зарядженими на перемогу. Але втілити бодай щось у життя вдалось лише у заключній третині зустрічі, коли «десятка» гостей знайшов свій момент. Питання у першу чергу до центральних захисників, які дозволили капітану «грінченківців» вийти віч-на-віч із голкіпером. Воротар Ростислав Сидоренко необережно зіграв проти нападника і «привіз» пенальті у свої ворота. На 75-тій хвилині Владислав Никоненко реалізував 11-метровий штрафний, вивівши команду з Грінченка вперед.

«Нубіпівці», незадоволені грою, намагались скористатися кожною осічкою у центрі поля і відчиняти двері оборони «грінченківців», які могли віддати свою перемогу через власні помилки. На 83-тій хвилині захисник Олексій Ткачук отримав другу жовту картку і залишив свою команду у меншості. Підопічні Артема Іллічова, маючи чисельну перевагу, намагались витиснути максимум під кінець поєдинку. Створивши небезпеку у другій фазі позиційної атаки, Валентин Овчарук розстрілював ворота Сергія Седляра і забив б, якби не Максим Легута, який виніс м’яч з лінії воріт. Після вилучення одноклубника, він вимушено грав на позиції лівого захисника.

Команда з Університету ім. Бориса Грінченка здобуває надважливі 3 очки у поєдинку з прямим конкурентом за місце у трійці лідерів Чемпіонату. У цій грі НУБіПУ створював гостроту завдяки індивідуальним діям гравців атаки, проте чи буде цього достатньо у подальшій боротьбі за нагороди?