Інформація для учасників змагань під егідою ФАСК та анонс ігрового тижня 25.10 - 29.10

До уваги керівників команд! Згідно рішення №5 засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів м. Києва від 22.10.2021 р. та дотримуючись вимог регламенту змагань з футболу п. 4, стаття 11,  поточний ігровий тиждень визначено останнім для виконання вимог вказаного пункту Регламенту. З наступного туру футболісти, фото яких буде відсутнє на сторінці команди сайту ФАСК,  будуть тимчасово не допущені до змагань до виконання  вимог даного пункту регламенту! Давайте спільними силами покращимо рівень висвітлення студентських змагань з футболу та футзалу в столиці.

Дві поспіль виїзні перемоги команди з КНУБА дозволили їй піднятися на п’яту сходинку турнірної таблиці. Шанс зміцнити свої позиції вони матимуть у протистоянні з НПУ ім. Драгоманова. Педагоги очок поки не здобували, але з кожною грою вони відчувають все більше впевненості у власних силах.

«Медики» зазнали дві прикрі поразки в минулих турах, за що їм необхідно реабілітуватись, а нагода для цього в них буде вже у 5 турі в матчі з «Легпромом» з КНУТД.

Наприкінці минулого тижня команда з КНТЕУ виграла один з найбільш важливих протистояння всього першого кола ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів. Наразі очне протистояння з «будівельниками», які набрали непогану форму.

НУФВСУ нарешті віднайшли в собі сили та здобули першу перемогу в сезоні. Цього ж прагнуть і гравці з КНУ ім. Тараса Шевченка, які вдома виглядають дуже пристойно.

КУБГ - одна з трьох команд чемпіонату, яка ще не втрачала очок та мають безпрограшну серію. Чи вдасться її продовжити у протистоянні з НПУ ім. Драгоманова?

НУБіПУ також ще не втрачала очок, на відміну від «Динамо-Академії», які зазнали прикрої поразки в минулому турі від чинного чемпіона. Центральний матч туру за участі бронзових та срібних призерів попереднього чемпіонату.

Завершальна гра ігрового тижня, в якому є явний фаворит, але для команди «Легпром» це тільки на руку. Хлопці з КНУТД спробують здивувати команду з КНТЕУ.

 

Дискваліфікації:
Бабенко Андрій 28.10. (КУ ім. Б. Грінченка)
 
25 жовтня 2021

 269 переглядів

 
 
123123