Хет-трик Литовченко та впевнена перемога «Медика»

В понеділок, 22 листопада на футбольному полі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулась гра 9 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому місцевий колектив приймав команду «Медик» з Київського медичного університету.

По ходу проведення першого кола змагань з футболу серед студентів під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва стало зрозуміло, що саме ці два колективи матимуть змогу вести боротьбу за вихід у плей-оф поточного чемпіонату. НУБіПУ дуже непогано розпочали сезон і здобули 4 перемоги в 4 стартових турах, а потім програли всім принциповим суперникам із верхньої частини таблиці. «Медики» також не змогли нав’язати боротьби за очки в матчах з КНТЕУ, НАВСом та КУБГ, до того ж вдома мінімально поступилися «будівельникам» та зіграли внічию з КНУ ім. Тараса Шевченка. Тому для колективів та їхнього тренерського штабу було необхідно завершити сезон на мажорній ноті та сконцентрувати свої сили вже на весняній частині змагань, після звітного поєдинку.

На старті матчу гра була рівною і футболісти в більшій мірі звикали до натурального поля. Господарі тримали м’яч під контролем, а їх суперники розраховували на стрімкі контр-випади. Одна з швидких атак завершилась фолом поблизу воріт Ростислава Сидоренка, за порушення правил на Миколі Миткалику. До м’яча підійшов нападник КМУ Олексій Литовченко та точним ударом в кут воріт відкрив рахунок в матчі. «Нубіпівці» могли дуже швидко відіграватись, але Валентин Овчарук не зміг переграти Данила Радича в очній дуелі. Проте вже на 22-й хвилині рахунок став рівним, коли Степан Клименко виконав з правого флангу чудову передачу на свого бомбардира і Овчарук забив 11 гол в поточному сезоні. Та вже в середині тайму гості знову змогли вийти вперед і знову завдяки вдалому розіграшу стандартного положення. Цього разу непогана подача у карний майданчик, скидка на дальню стійку де абсолютно вільним був капітан «медиків» Данило Соколенко, який вивів свою команду вперед. Знову «аграрії» мали шанс досить швидко зрівняти рахунок, коли Овчарук створив ідеальну нагоду для Артема Федоренко, який просто змарнував всі старання партнера по команді невдалим ударом. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги підопічних Олега Царюка.

У другому таймі гості розумно грали від оборони та розраховували на швидкість свого нападника в грі на контр-атаках. Так, господарям вдавалось чимало атак завершити ударами в площину воріт суперника, але майже всі ці постріли летіли точно в руки Данилі Радичу. Натомість гра йшла у Олексія Литочвенко, який двічі самостійно пошив у дурні захист суперників та оформив хет-трик у матчі на 83 та 87 хвилинах гри. І як би не намагалися Овчарук та компанія повернутись у цю гру, але їм то відверто не щастило, то не вистачало майстерності окремим виконавцям, аби доставити м’яч до нападників. Тому переконлива перемога 4:1 для команди «Медик», яка не дозволила наздогнати суперника в турнірній таблиці, але 13 набраних очок це вже непоганий результат перед другим колом змагань. Натомість НУБіПУ відверто провалило чотири з п’яти останніх матчів, але в них 15 набраних очок та 4 сходинка в турнірній таблиці. Дуже цікаво буде побачити протистояння цих команд у другому колі, сподіваюсь, що «аграріям» буде що довести «медикам» і всі ми чудово знаємо можливості команди Артема Ілічова.