«Грінченківці» здобувають третю перемогу поспіль

12 жовтня підопічні Сергія Швеця перемогли колектив «Легпром» з КНУТД  із загальним рахунком 8:2. Третій тур ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО відбувся 12 жовтня на домашньому полі команди КУБГ.

Початок першого тайму був за господарями, і вже на дев’ятій хвилині гри рахунок був 2:0 на їх користь. У воротах «легпромівців» відзначились Максим Крук та капітан команди Владислав Никоненко. Проте, провівши декілька вдалих атак, гості швидко відіграли один м’яч та тримали атмосферу у напрузі аж до кінця першого тайму, допоки кращий бомбардир «грінченківців» Владислав Никоненко не забив з пенальті, оформивши дубль. На перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь господарів поля.

У другій половині зустрічі команда з КУБГ швидко розставила крапки над «і». За десять хвилин другого тайму у воротах Льва Бабенка м’яч опинявся тричі: на 47-ій хвилини забив Юрій Сапоненко, на 55-тій – Андрій Кошляк, а на 56-тій – Євген Заяць. Однак, варто віддати належне команді Костянтина Бабича, яка тотальної переваги суперника, не відсиджувались а власній половині поля – і вже на 60-тій хвилині господарі витягували з сітки м’яч, забитий Микитою Рибаком бездоганним ударом зі штрафного.

У кінці поєдинку команда університету Бориса Грінченка остаточно закріпила свою перевагу: Владислав Никоненко оформив хет-рик, піднявшись на першу сходинку гонки бомбардирів поточного чемпіонату, а Олексій Ткачук забив дебютний для себе гол в новому сезоні.

Тож з фінальним свистком арбітра стало зрозуміло, що  підопічні Сергія Швеця чудово стартують у ХХІІІ Чемпіонаті та вже у цьому сезоні прагнуть довести всім, що минулорічний результат без нагород – це випадковість. Натомість команда з КНУТД не може записати цей матч до свого активу, хоча відрізками ця команда виглядала досить пристойно та ще спробує нав’язати свою гру в наступних турах.